Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Je to marný, je to marný

25. 11. 2016 16:50:34
Pokud si zapnete zpravodajství ČT nebo čtete jakékoliv tiskové zprávy z mainstreamu, dozvídáte se vše, jen ne úplnou pravdu. Slyšíme o populistech, xenofobech, radikální pravici (možná do budoucna přibude i „radikální zadnice").

Z „veřejnoprávních ampliónů“ slyšíme, že populisté nenabízejí žádná konkrétní řešení, když si ale prostudujeme stanoviska většiny těchto „populistů“, zjišťujeme, že tito lidé ve velké většině pojmenovávají události kolem nás pravdivě a věcně a že jejich zjednodušená řešení jsou také často jediná možná. Že by média začala hodnotit podle obsahu a nikoliv jen podle sluníčkářských šablon a trapného škatulkování? Nikoliv média musí ty hloupé voliče vychovávat a když ne vychovávat, alespoň upozornit. Prostě

Je to marný, je to marný

Pokud maďarský premiér Orbán pojmenovává problémy kompatibility islámu a západní demokracie resp. jeho neslučitelnosti s naší kulturou, je označen za pravicového populistu.Pokud to samé ve svém programu říká bavorská CSU v rámci svého přelomového manifestu o politickém islámu, tak je vše v pořádku.

Pokud maďarský premiér Orbán navrhuje zřízení táborů mimo EU (1) je nehumánní a nelida, ale pokud to samé s několikaměsíčním zpožděním navrhují „vyspělí“ ministři rakouské vlády v čele s premiérem a dokonce i německý spolkový ministr vnitra de Maziére (2), jedná se o „hledání řešení“ migrační krize. Že by se média omluvila za urážky Orbánovi? No to ani náhodou. Co dodat?

Je to marný, je to marný

Ale jsou tu i další témata související s probíhající migrací jako je například problém s vylidňováním bělošské populace v některých západoevropských městech a jejich nahrazováním „novou“ převážně muslimskou populací a v důsledku toho nahrazováním původní kultury islámskými zvyky, přesněji postupným vznikem no-go zón. A reakce médií? Obava, že ubývá tolerance!!!

Co na to říci?

Je to marný, je to marný

A kdo dnes v médiích má ten správný a „nezávislý názor“? Přece ty vhodně vybrané neziskovky a ti správní lidskoprávní aktivisté, o jejichž „nezávislosti“ můžeme od počátku jen pochybovat vzhledem k finančním zdrojům, ze kterých jsou placeni. Pokud jsou pravdivé níže uvedené údaje:

Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU) 46 786 527,- Kč

Sdružení pro integraci a migraci (SIMI) 30 079 876,- Kč

Poradna pro integraci (PPI) 22 973 418,- Kč

InBáze 10 565 144,- Kč

Multikulturní centrum Praha (MKC Praha) 23 611 803,- Kč

Člověk v tísni, o. p. s. 249 628 650,- Kč

Sdružení občanů zabývajících se emigranty (SOZE) 7 016 246,- Kč

META, o.p.s. - Sdružení pro příležitosti mladých migrantů 21 042 731,- Kč

Centrum pro integraci cizinců, z.s. (CIC) 25 969 612,- Kč

Evropská kontaktní skupina o.s. (EKS) 31 227 714,- Kč

Slovo 21, z.s. 25 148 073,- Kč

Poradna pro občanství, občanská a lidská práva 50 547 441,- Kč

pak nezbývá než dodat

Je to marný, je to marný

Právě od těchto „aktivistů“ a vyspělých politiků“ se neustále dozvídáme, že příčina nelegální migrace spočívá v netolerantním jednání naší (rozuměj zaostalé) společnosti a nedostatku solidarity. A v prvních měsících migrační krize jsme z médií slyšeli, že hlavní příčina eskalující migrační krize spočívá v odmítnutí povinných kvót pro migranty, nikoliv v selhání bezpečnostních struktur na úrovni EU. A ploty přece nejsou řešením. Je třeba se otevřít, nejlépe dokořán. Prostě

Je to marný, je to marný

A nezapomínejme na nedotknutelnou mantru jménem integrační programy, což v případě pologramotných muslimských kulturně neadaptibilních kultur je pravděpodobnost úspěchu jako asi výhra ve Sportce. Jinými slovy se nás neustále média snaží tím správně kultivovaným způsobem přesvědčit, že je možné naroubovat meruňku na smrk, to jen „hloupá“ většinová populace tyto geniálně vymyšlené integrační programy ještě nepochopila, a hlavně je třeba tyto integrační programy platit z daní těch, kteří ty hodnoty vytváří! Byznys je přeci byznys.Co na to říci?

Je to marný, je to marný

A co více než půlmiliardová investice na integraci budoucích uprchlíků, kterou schválila vláda premiéra Sobotky? Média se neptají, buďme přece korektní, k migrantům, menšinám, aktivistům, jen ne k občanům.Prostě

Je to marný, je to marný

A co osobní svoboda jednotlivce, kterou se tato média neustále zastřešují? Je až fascinující jakým způsobem v západní Evropě i u nás dochází k odkrojování osobní svobody jednotlivce známou salámovou metodou. Tu z důvodu nutnosti tolerance, tu z důvodu „ochrany menšin“, tu z důvodu souladu s unijní legislativou, tu z důvodu nutnosti respektování genderových pravidel. A pak si jednoho dne uvědomujeme, že jediné co nám zbývá, jsou povinnosti a hlavně platit a platit. A pokud se ozveme, jediným výsledkem je konstatování

Je to marný, je to marný

JENŽE

Vzhledem k tomu, že cesta ke svobodě, kterou náš národ zažil naplno za první republiky a v 90.letech 20. století, byla v minulosti vykoupena vězněním, mučením a dokonce i krví statečných lidí, kteří byli popraveni nebo zastřeleni ve vězeních nebo dokonce ubiti k smrti v koncentračních táborech a to proto, že se tito lidé dokázali statečně postavit jak komunistické tak nacistické totalitě, tak bychom si tyto umučené oběti vždycky měli připomínat a to hlavně dnes, kdy se nás novodobí lidskoprávní inkvizitoři snaží umlčet a nastolit novou „neomarxistickou diktaturu sametových obojků“, která sice není tak brutální jako ty dvě předešlé, ale je v mnoha ohledech mnohem rafinovanější a propracovanější, poněvadž se dokáže schovat a zároveň překrucovat původní význam hodnot jako jsou lidská práva, tolerance a solidarita s cílem vymazat původní evropskou kulturu a nahradit ji kulturou bezbřehého liberalismu a násilného multikulturalismu.

Proto je třeba si zodpovědět otázku, co pro zachování naší svobody jsme schopni udělat, a uvědomit si, že máme povinnost odkaz těchto statečných předků dál předávat a v případě nutnosti za něj i bojovat, prostě MY ZA NAŠI SVOBODU MUSÍME BOJOVAT DÁL A NESMÍME TO VZDÁT!

Autor: Robert Troška | pátek 25.11.2016 16:50 | karma článku: 41.81 | přečteno: 1717x

Další články blogera

Robert Troška

Další mrtví-tentokráte Londýn. Libanonizace západní Evropy v přímém přenosu

V západoevropských metropolích se začíná naplno rozjíždět proces libanonizace, kterého jsme se MY odporní, netolerantní xenofobové a čecháčkové (výraz nejmenovaného „vyspělého“ politika) od počátku migrační krize nejvíce obávali.

22.3.2017 v 21:16 | Karma článku: 40.22 | Přečteno: 1675 | Diskuse

Robert Troška

Mráz přichází z Berlína. Schulz kancléřem? Rozpad EU nevyhnutelný.

Martin Schulz, v neděli nově zvolený předseda německé sociální demokracie a zároveň fanatický zastánce multikulturalismu a otevřených hranic se možná po podzimních volbách v Německu stane kancléřem.

20.3.2017 v 18:44 | Karma článku: 40.95 | Přečteno: 1726 | Diskuse

Robert Troška

Kdo útočil v Paříži?

Na pařížském letišti zaútočil na příslušnici armádních sil "radikál". Zajímavostí nebyl samotný útok muslimského fanatika, ale způsob, jak o něm referují mainstreamová média. Zjišťujeme, že se ocitáme v detektivních zápletkách.

19.3.2017 v 19:33 | Karma článku: 41.64 | Přečteno: 2021 | Diskuse

Robert Troška

EU zakazuje, naši občané protestují a vláda hraje divadlo

Bruselské elity znovu prokázaly, že jejich dlouhodobým cílem není budování střední třídy svobodných občanů, ale vytvoření masy bezbranných občanů, které mohou snáze ovládat a diktovat jim své utopické vize multikulturalismu.

16.3.2017 v 17:16 | Karma článku: 34.40 | Přečteno: 907 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Madla a Vlaďka

Opravdu je to v jeho zájmu?

Tento příběh ke mně přišel sám, ale jeho aktéry znám a pláču bezmocí nad šíleným světem, nad tupě vykonávanými zákony, nad nevidomým maličkým uzlíčkem, který mohl vidět celý svět...

23.3.2017 v 21:20 | Karma článku: 13.80 | Přečteno: 232 | Diskuse

Šárka Bayerová

Po revoluci zešílela

Někdy se to tak semele. Jedna taková nespoutaná volnomyšlenkářka se nadchla pro vyšší cíle a udělala pro ně všechno. Jenže nakonec z toho všeho umřela v blázinci...

23.3.2017 v 20:30 | Karma článku: 17.35 | Přečteno: 418 |

Josef Nožička

Jako bič na Zemana se některým hodí i pohřeb kardinála

Jak asi většina čtenářů zaregistrovala, v sobotu zemřel pan kardinál Miloslav Vlk. Prezident Miloš Zeman se jeho pohřbu nezúčastní, za což si od mnohých vysloužil ostrou kritiku.

23.3.2017 v 20:20 | Karma článku: 22.63 | Přečteno: 456 | Diskuse

Luděk Mazurek

Děláme tento svět lepším pro naše děti?

Co dnes děláme proto, aby se naše děti měly líp, než my? Jaký svět připravujeme pro naše děti? Je to svět, na který můžeme být pyšní nebo naopak svět plný věcí, které bychom svým dětem nikdy nepřáli? Kam dnes směřuje Evropa?

23.3.2017 v 19:37 | Karma článku: 22.43 | Přečteno: 259 | Diskuse

Zuzana Hubeňáková

Komu není shůry dáno, ten je levej

Žádný učený z nebe nespadl. To se ví. Učení padají ze škol. Čím je škola vyšší, tím učenější lidé z ní vypadnou. Tedy tvrdí se to. Plzenští o tom ví své.

23.3.2017 v 16:00 | Karma článku: 25.64 | Přečteno: 1655 | Diskuse
Počet článků 59 Celková karma 37.45 Průměrná čtenost 2072

Obyčejný člověk živící se vlastní prací hledající objektivní pohled na události. Zájmy:historie,cestování,automobilismus,rekreačně sport. Zajímá se o aktuální dění doma i ve světě.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.