Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Je to marný, je to marný

25. 11. 2016 16:50:34
Pokud si zapnete zpravodajství ČT nebo čtete jakékoliv tiskové zprávy z mainstreamu, dozvídáte se vše, jen ne úplnou pravdu. Slyšíme o populistech, xenofobech, radikální pravici (možná do budoucna přibude i „radikální zadnice").

Z „veřejnoprávních ampliónů“ slyšíme, že populisté nenabízejí žádná konkrétní řešení, když si ale prostudujeme stanoviska většiny těchto „populistů“, zjišťujeme, že tito lidé ve velké většině pojmenovávají události kolem nás pravdivě a věcně a že jejich zjednodušená řešení jsou také často jediná možná. Že by média začala hodnotit podle obsahu a nikoliv jen podle sluníčkářských šablon a trapného škatulkování? Nikoliv média musí ty hloupé voliče vychovávat a když ne vychovávat, alespoň upozornit. Prostě

Je to marný, je to marný

Pokud maďarský premiér Orbán pojmenovává problémy kompatibility islámu a západní demokracie resp. jeho neslučitelnosti s naší kulturou, je označen za pravicového populistu.Pokud to samé ve svém programu říká bavorská CSU v rámci svého přelomového manifestu o politickém islámu, tak je vše v pořádku.

Pokud maďarský premiér Orbán navrhuje zřízení táborů mimo EU (1) je nehumánní a nelida, ale pokud to samé s několikaměsíčním zpožděním navrhují „vyspělí“ ministři rakouské vlády v čele s premiérem a dokonce i německý spolkový ministr vnitra de Maziére (2), jedná se o „hledání řešení“ migrační krize. Že by se média omluvila za urážky Orbánovi? No to ani náhodou. Co dodat?

Je to marný, je to marný

Ale jsou tu i další témata související s probíhající migrací jako je například problém s vylidňováním bělošské populace v některých západoevropských městech a jejich nahrazováním „novou“ převážně muslimskou populací a v důsledku toho nahrazováním původní kultury islámskými zvyky, přesněji postupným vznikem no-go zón. A reakce médií? Obava, že ubývá tolerance!!!

Co na to říci?

Je to marný, je to marný

A kdo dnes v médiích má ten správný a „nezávislý názor“? Přece ty vhodně vybrané neziskovky a ti správní lidskoprávní aktivisté, o jejichž „nezávislosti“ můžeme od počátku jen pochybovat vzhledem k finančním zdrojům, ze kterých jsou placeni. Pokud jsou pravdivé níže uvedené údaje:

Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU) 46 786 527,- Kč

Sdružení pro integraci a migraci (SIMI) 30 079 876,- Kč

Poradna pro integraci (PPI) 22 973 418,- Kč

InBáze 10 565 144,- Kč

Multikulturní centrum Praha (MKC Praha) 23 611 803,- Kč

Člověk v tísni, o. p. s. 249 628 650,- Kč

Sdružení občanů zabývajících se emigranty (SOZE) 7 016 246,- Kč

META, o.p.s. - Sdružení pro příležitosti mladých migrantů 21 042 731,- Kč

Centrum pro integraci cizinců, z.s. (CIC) 25 969 612,- Kč

Evropská kontaktní skupina o.s. (EKS) 31 227 714,- Kč

Slovo 21, z.s. 25 148 073,- Kč

Poradna pro občanství, občanská a lidská práva 50 547 441,- Kč

pak nezbývá než dodat

Je to marný, je to marný

Právě od těchto „aktivistů“ a vyspělých politiků“ se neustále dozvídáme, že příčina nelegální migrace spočívá v netolerantním jednání naší (rozuměj zaostalé) společnosti a nedostatku solidarity. A v prvních měsících migrační krize jsme z médií slyšeli, že hlavní příčina eskalující migrační krize spočívá v odmítnutí povinných kvót pro migranty, nikoliv v selhání bezpečnostních struktur na úrovni EU. A ploty přece nejsou řešením. Je třeba se otevřít, nejlépe dokořán. Prostě

Je to marný, je to marný

A nezapomínejme na nedotknutelnou mantru jménem integrační programy, což v případě pologramotných muslimských kulturně neadaptibilních kultur je pravděpodobnost úspěchu jako asi výhra ve Sportce. Jinými slovy se nás neustále média snaží tím správně kultivovaným způsobem přesvědčit, že je možné naroubovat meruňku na smrk, to jen „hloupá“ většinová populace tyto geniálně vymyšlené integrační programy ještě nepochopila, a hlavně je třeba tyto integrační programy platit z daní těch, kteří ty hodnoty vytváří! Byznys je přeci byznys.Co na to říci?

Je to marný, je to marný

A co více než půlmiliardová investice na integraci budoucích uprchlíků, kterou schválila vláda premiéra Sobotky? Média se neptají, buďme přece korektní, k migrantům, menšinám, aktivistům, jen ne k občanům.Prostě

Je to marný, je to marný

A co osobní svoboda jednotlivce, kterou se tato média neustále zastřešují? Je až fascinující jakým způsobem v západní Evropě i u nás dochází k odkrojování osobní svobody jednotlivce známou salámovou metodou. Tu z důvodu nutnosti tolerance, tu z důvodu „ochrany menšin“, tu z důvodu souladu s unijní legislativou, tu z důvodu nutnosti respektování genderových pravidel. A pak si jednoho dne uvědomujeme, že jediné co nám zbývá, jsou povinnosti a hlavně platit a platit. A pokud se ozveme, jediným výsledkem je konstatování

Je to marný, je to marný

JENŽE

Vzhledem k tomu, že cesta ke svobodě, kterou náš národ zažil naplno za první republiky a v 90.letech 20. století, byla v minulosti vykoupena vězněním, mučením a dokonce i krví statečných lidí, kteří byli popraveni nebo zastřeleni ve vězeních nebo dokonce ubiti k smrti v koncentračních táborech a to proto, že se tito lidé dokázali statečně postavit jak komunistické tak nacistické totalitě, tak bychom si tyto umučené oběti vždycky měli připomínat a to hlavně dnes, kdy se nás novodobí lidskoprávní inkvizitoři snaží umlčet a nastolit novou „neomarxistickou diktaturu sametových obojků“, která sice není tak brutální jako ty dvě předešlé, ale je v mnoha ohledech mnohem rafinovanější a propracovanější, poněvadž se dokáže schovat a zároveň překrucovat původní význam hodnot jako jsou lidská práva, tolerance a solidarita s cílem vymazat původní evropskou kulturu a nahradit ji kulturou bezbřehého liberalismu a násilného multikulturalismu.

Proto je třeba si zodpovědět otázku, co pro zachování naší svobody jsme schopni udělat, a uvědomit si, že máme povinnost odkaz těchto statečných předků dál předávat a v případě nutnosti za něj i bojovat, prostě MY ZA NAŠI SVOBODU MUSÍME BOJOVAT DÁL A NESMÍME TO VZDÁT!

Autor: Robert Troška | pátek 25.11.2016 16:50 | karma článku: 41.92 | přečteno: 1736x

Další články blogera

Robert Troška

„Bílý fašista ztupil svou hlavou ostří mačety mírumilovného muslimského uprchlíka“

Tak zněl komentář jednoho z diskutujících k muslimskému útočníkovi v Německu, který zavraždil jednoho nevinného člověka a další stačil pobodat. Komentář ukazuje na zoufalou situaci při hodnocení objektivity dnešních médií.

30.7.2017 v 19:11 | Karma článku: 48.14 | Přečteno: 13695 | Diskuse

Robert Troška

Bruselské kvóty: EU startuje další fázi konečného řešení národnostní otázky států V4

Byro (komise) EU dala státům V4 měsíční ultimátum, aby začaly přebírat nelegální migranty z Itálie a Řecka. Pokud ne, vyhrožuje EU státům V4 žalobou a následně odebráním dotací. A jak reagovala „naše“ eurokomisařka Věra Jourová?

27.7.2017 v 21:05 | Karma článku: 44.44 | Přečteno: 3715 | Diskuse

Robert Troška

Prezident Macron, premiér Sobotka, zase pocit studu

Konkrétně z vystupování premiéra Sobotky – reprezentanta naší země při schůzce s prezidentem Macronem v Bruselu na setkání skupiny V4. Míra patolízalství ve vztahu k posledním vyjádřením prezidenta Macrona byla neuvěřitelná.

26.6.2017 v 19:14 | Karma článku: 43.02 | Přečteno: 2347 | Diskuse

Robert Troška

Britská velvyslankyně po atentátu na ČT24: S multikulti na věčné časy a nikdy jinak

Po nenávistném útoku muslimského fanatika v Londýně, při kterém zahynuli čtyři nevinní lidé, vystoupila na ČT24 britská velvyslankyně v ČR Jan Thompsonová. A divák se nestačil divit, co všechno z úst této dámy zaznělo.

26.3.2017 v 18:55 | Karma článku: 44.92 | Přečteno: 4209 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Luděk Mazurek

Integrace po muslimsku!?

Tzv. „integrace“ muslimských imigrantů už v zemích EU spolkla miliardy a miliardy Euro. A výsledek? Jediné, co se spolehlivě podařilo do Evropy importovat a „integrovat“ je přetrvávající islámský vražedný terorismus a izolovanost.

18.8.2017 v 18:09 | Karma článku: 29.78 | Přečteno: 679 | Diskuse

Karel Trčálek

Islamistický teror je jen kouřová clona

Jestliže je islamistický teror zvěstováním soudného dne, pak nemůže nemít svoji cenu. Oddělila se od Homo sapiens sapinens evoluční vývojová větev, kterou jsou muslimové? Čtěte grafomanské bláboly, budete moudřejší!

18.8.2017 v 17:13 | Karma článku: 11.54 | Přečteno: 711 | Diskuse

Milan Hausner

Na pískovišti, v hospodě i v parlamentu

Kvalita školy se probírá od pískoviště, hospody až po parlament; nyní před volbami budou nepochybně takové diskuze pokračovat a nabývat na síle.

18.8.2017 v 15:50 | Karma článku: 7.27 | Přečteno: 182 | Diskuse

Lubomír Stejskal

I devadesátiletý politik může být modernista

Příkladem budiž současný tuniský prezident Beji Caid Essebsi (*1926). Usiluje o pokrok a rovnost mezi muži a ženami – a dostal se kvůli tomu do kontroverze s některými muslimskými učenci.

18.8.2017 v 15:05 | Karma článku: 10.54 | Přečteno: 159 | Diskuse

Pavel Kovařík

Strážníkem v osmnácti? Kde je problém?

Řady městské policie nově rozšíří mladí rekruti ve věku od osmnácti let. Kritici varují: "Jsou příliš mladí, nezkušení, podléhají emocím" Možná jo, možná ne. Problém vidím jinde. Problém je Škola.

18.8.2017 v 14:33 | Karma článku: 9.96 | Přečteno: 475 | Diskuse
Počet článků 62 Celková karma 45.20 Průměrná čtenost 2363

Obyčejný člověk živící se vlastní prací hledající objektivní pohled na události. Zájmy:historie,cestování,automobilismus,rekreačně sport. Zajímá se o aktuální dění doma i ve světě.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.