Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Ještě, že máme ta „naše“ sluníčka. Novodobí Jasánkové a Goebbelsové v balení unipack.

23. 01. 2017 18:02:04
Ještě, že je máme, víme alespoň, co si máme myslet, jak máme uvažovat, nebýt jich, nebyl by tu nikdo s těmi jedinými správnými názory, kdyby tu sluníčka nebyla, ani ten názor bychom si nebyli schopni utvořit. A jak jsou vytrvalí.

Jak neúnavně a neústupně bombardují dnes a denně každého i nezasvěceného posluchače z novodobých médií pravdy a lásky s ručením neomezeným. Názor a to ten jediný a správně přeformulovaný a silně emocionálně podbarvený, právě ten nám všem nezištně rozdávají, přesněji házejí jak perly ...ním (víme komu) a za ty nás zároveň považují.

Ale přesvědčit naše občany se ne a ne podařit. A kolik už to všechno stálo a bude stát. A výsledek? Prostě mizivý. Ale sluníčka nezoufají a stále houževnatěji mobilizují a co je nejpodstatnější, více a více jsou slyšet.

Ale my je přesto máme moc rádi. Vy nevěříte? Ale ano, jenom kolik každý z nás ze svých daní podporuje každým dnem jejich neutuchající a za všech okolností záslužnou činnost. Jsou nalezlí v nejrůznějších neziskovkách a dobročinných organizacích (naštěstí ne ve všech) a svou těžkou „práci“ dělají až do samého úmoru a to často jen za mzdu!

Ach ta „naše“ předrahá sluníčka.

Posuďte sami co všechno musí obsáhnout. Od genderově správně nastavených do bledě růžova zabarvených unisex záchodků, přes nové pojetí „zeleného“ způsobu života bez odporného průmyslu, automobilů a dalších symbolů „vykořisťování“ k novátorským pohledům na ekonomickou soběstačnost až k novým vizím hospodářského růstu popírající základní ekonomické děje, které sice v reálném světě nefungují a nemohou fungovat, ale o to trvaleji jsou usídleny v hlavách „našich“ pomatených sluníček.

Nezapomínejme také na „moderní pohled“ na roli muže a ženy , resp. mužoženu ženomuže s následnou projekcí viny za samotnou existenci prohnilé bílé postkoloniální populace, která způsobila, způsobuje a bude způsobovat všechny bídy dnešního nespravedlivého světa až ke kontinuálním poučování o nutnosti vytvoření promíchané a kulturně vyspělé civilizace, tedy o „krásném“ smíšeném lesu, ve kterém se budou objímat, tancovat a hlavně „promíchávat“ lidé různých kultur, a někteří z té velké radosti budou muset běhat, ale opravdu hodně rychle běhat, protože divočáci z některých „veselejších“ kultur si prostě rádi „zaskotačí“ a to i s tragickými následky. Ale dobro je dobro, tak neberte to!

A přesto se ve společnosti stále vyskytují drzá a dovolím si tvrdit neuvěřitelně natvrdlá individua, která jim to jejich úsilí ze státních dotací kazí. Dokonce většina společnosti si dovolí racionálně protestovat a ještě k tomu argumentovat reálnými fakty. Ale to ne, to se musí změnit. Naštěstí již celá řada sluníček, novodobých Jasánků*, pracuje a šíří své „hřejivé“ ideje z teplých místeček nejrůznějších ústavů, humanitně zaměřených vysokých škol a dalších státních institucí, které jejich „sluníčkářským“ idejím dodávají punc serióznosti. Hodně mohou poděkovat médiím a veřejnoprávní televizi, kde mají dveře neustále dokořán otevřené.

Ještě, že ta média „naše“ sluníčka mají, co by si jinak počali a hlavně kdo by je poslouchal?

„Naše“ sluníčka neznají pojem lenost. Vytrvale protestují na „mírových“ demonstracích za všeobjímající toleranci a ty demonstrace jsou často mezinárodní a opravdu mírové a hypertolerantní, pravda často se stává, že se samovznítí několik automobilů, vytřísknou se výlohy některých obchodů v důsledku prohnilých globalizačních skel jejich výrobců, a někteří odpůrci „našich“ sluníček se dostanou pod boty a kopance trošinku „mírumilovnějších“ sluníček, ale řekněte sami, těm náckům a xenofobům je třeba ukázat, kdo tady v naší zemi a vůbec v celé Evropě bude pánem! Už Kléma Gottwald přece prohlásil, když se kácí les, létají třísky, jenže ten vše dělal moc přímočaře, „naše“ sluníčka chtějí vysněného ráje rovnosti a hojnosti dosáhnout jinak, a navíc mají údernější a rafinovanější zbraně: Manipulaci, citové vydírání, dehonestaci odpůrců.

A jak dlouho již nás školí v rovnosti všech náboženství a kultur? Co práce si již dali, kolik faktů se již podařilo překroutit a zalhat o jednom „mírumilovném náboženství“, které všude, kde se objeví, teče krev a lidé z míst, kde se ta „mírumilovnost“ tohoto náboženství začne prosazovat, utíkají jak zajíci před liškou do těch netolerantních a xenofobně nepřátelských zemí.

A když se konečně zvednou stavidla a do Evropy začnou proudit „uprchlíci s tím mírumilovným náboženstvím“, tak si představte, že je naši občané u nás nechtějí, dovolí si odporovat a dokonce nahlas říkají o tom mírumilovném náboženství pravdu a fakta!

A přitom je to pro „naše“ sluníčka tak krásné náboženství míru. Ale občané ne a ne si to uvědomit, stále poukazují na nějakou tu kriminalitu, znásilnění, nějaké to shození zezadu ze schodů, ale přitom nechápou, že „našim“ sluníčkům jde přece v prvé řadě o ideje!

Ty jsou přece na prvním místě než jen nějaká „přízemní starost o bezpečnost“!

Ach jak jsou ti občané nechápaví! A to, že občas některý z hodných a vděčných uprchlíků začne sekyrkou mlátit a splete si strom se svými spoluobčany nebo najede trambusem do obyčejných lidí, kolikrát nás naše sluníčka učili, a to hlavně v médiích, že je to naše chyba? Že můžeme za to právě MY svým netolerantním postojem, protože jsme po nich něco chtěli!!! Každý má přece někdy v krizových situacích své psychické problémy! A sluníčka dokáží poučit o přirozených projevech jedinců z rozmanitých kultur. Tak už to občané konečně pochopte!

A ty války, které jsme rozpoutali (no my pracující občané) a ze kterých chudáci „uprchlíci“ běží takovým tryskem, že se zastavují až v těch sociálně štědrých zemích. Ale to je přece jejich základní právo, zvolit si toho, kdo je bude živit! Proč to ti občané ještě dodnes nepochopili, musí si zoufat ty „naše“ obětavá sluníčka.

Pochopte, takto „naše“ sluníčka ten vysněný multikulti ráj s minarety a bruselskými protektory na pražském hradě nevybudují!

* vojín Jasánek-postava zaníceného komunistického svazáka ze slavného románu Černí baroni spisovatele Miloslava Švandrlíka

Autor: Robert Troška | pondělí 23.1.2017 18:02 | karma článku: 41.40 | přečteno: 2018x

Další články blogera

Robert Troška

Prezident Macron, premiér Sobotka, zase pocit studu

Konkrétně z vystupování premiéra Sobotky – reprezentanta naší země při schůzce s prezidentem Macronem v Bruselu na setkání skupiny V4. Míra patolízalství ve vztahu k posledním vyjádřením prezidenta Macrona byla neuvěřitelná.

26.6.2017 v 19:14 | Karma článku: 41.26 | Přečteno: 1616 | Diskuse

Robert Troška

Britská velvyslankyně po atentátu na ČT24: S multikulti na věčné časy a nikdy jinak

Po nenávistném útoku muslimského fanatika v Londýně, při kterém zahynuli čtyři nevinní lidé, vystoupila na ČT24 britská velvyslankyně v ČR Jan Thompsonová. A divák se nestačil divit, co všechno z úst této dámy zaznělo.

26.3.2017 v 18:55 | Karma článku: 44.53 | Přečteno: 3739 | Diskuse

Robert Troška

Další mrtví-tentokráte Londýn. Libanonizace západní Evropy v přímém přenosu

V západoevropských metropolích se začíná naplno rozjíždět proces libanonizace, kterého jsme se MY odporní, netolerantní xenofobové a čecháčkové (výraz nejmenovaného „vyspělého“ politika) od počátku migrační krize nejvíce obávali.

22.3.2017 v 21:16 | Karma článku: 40.73 | Přečteno: 1875 | Diskuse

Robert Troška

Mráz přichází z Berlína. Schulz kancléřem? Rozpad EU nevyhnutelný.

Martin Schulz, v neděli nově zvolený předseda německé sociální demokracie a zároveň fanatický zastánce multikulturalismu a otevřených hranic se možná po podzimních volbách v Německu stane kancléřem.

20.3.2017 v 18:44 | Karma článku: 41.32 | Přečteno: 1911 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Pavel Liprt

Komňa - vesnice roku 1592 nebo 2011?

Že se Jeníček narodil, to je jisté. Dokonce i na dni se všichni shodnou, byl to 28. březen 1592. Horší je to ale s místem narození Jana Amose Komenského. Nic určitě nezkazím, když uvedu, že se tak stalo na jihovýchodní Moravě.

27.6.2017 v 15:06 | Karma článku: 9.89 | Přečteno: 203 | Diskuse

František Filip Dvořák

Sugesce k ovládání společnosti

Od nepaměti tento mechanismus využívaly kulty a církve všeho druhu. A proč to dělají? Inu - myslí to s námi dobře. Dokonce tak dobře, že nás ochrání před tím, abychom se namáhali myslet sami.

27.6.2017 v 12:58 | Karma článku: 19.03 | Přečteno: 416 | Diskuse

Jaroslav Čejka

O miliardáři, kterému ukradli křeslo

Wolkrova "Pohádka o milionáři, který ukradl slunce" už dávno není in. Zná ji jen málokdo. Podobně jako jejího autora. Dnes jsou v kurzu jiné příběhy. Například ten o miliardáři, kterému ukradli křeslo. To ministerské, samozřejmě.

27.6.2017 v 12:27 | Karma článku: 18.56 | Přečteno: 716 |

Josef Hejna

Sedlina

Každý občan má svůj rozum, každý může posoudit papalášské praktiky Pražského hradu sám. Jenom přemýšlím, jaké výročí mává na Ovčáčka. Tomu by to na Hradě moc slušelo.

27.6.2017 v 12:00 | Karma článku: 16.20 | Přečteno: 257 | Diskuse

Eva Zwemmer Tauerová

Multikulti polévka

Občas se po cestě z fitka domů stavuji tady u nás v haagském ghettu v takovém kebab-shoarma bufetu. Chodník a výlohu mají sice podělanou od holubů a ani vevnitř to není nic moc, ale maso dělají výborné.

27.6.2017 v 9:33 | Karma článku: 26.30 | Přečteno: 1882 | Diskuse
Počet článků 60 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2122

Obyčejný člověk živící se vlastní prací hledající objektivní pohled na události. Zájmy:historie,cestování,automobilismus,rekreačně sport. Zajímá se o aktuální dění doma i ve světě.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.