Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Donald Trump jedná, Merkelová a další západoevropské elity v šoku

30. 01. 2017 18:11:55
Donald Trump je v prezidentském úřadě pár dní, a již stačil vydat dekrety, kterými plní svůj volební program. Elity reagují štvavými komentáři, za které by se nemuseli stydět ani nejzatvrzelejší normalizátoři z dob socialismu.

Raketa Trump a dekrety

Novopečený prezident Donald Trump ve svém začínajícím funkčním období rozhodně nezahálí, začátek jeho funkčního období musí všem nezúčastněným pozorovatelům připadat jako nový raketový pohon v porovnání se zrezivělým pístovým motorem Obamovy administrativy.

Nejprve Donald Trump vydal dekret rušící populistickou a ekonomicky náročnou Obamacare, na kterou předchozí prezident Obama nalákal velkou část voličského elektorátu, poté následovaly další dekrety týkající se mimo jiné zákazu státních příspěvků pro potratové organizace až ke dvěma posledním dekretům, které současné levicově orientované západoevropské elity nemohou vydýchat.

Prvním z nich je dekret nařizující dokončení výstavby zdi na hranicích s Mexikem, má jít o zhruba 1000 km dlouhého úseku na části hranice s Mexikem.

Druhým dekretem (prozatím od 4.2.2017 zablokovaným Federálním soudem v Seattlu) je výnos zakazující migrantům ze Sýrie vstup do USA a na 90 dnů zakazující vstup do SA všem lidem z dalších šesti islámských zemí (Írán, Irák, Libye, Somálsko, Súdán a Jemen), s nimiž jsou spojeny obavy z terorismu. Trump v nařízení také snížil maximální počet uprchlíků, které mohou Spojené státy v tomto rozpočtovém roce přijmout, na 50 tisíc (z původně Obamou schválených 110 tisíc).

Reakce islámských organizací

A islámské organizace nelení, ihned se rozhodli podat žalobu zpochybňující ústavnost Trumpova příkazu (konkrétně Výbor americko-islámských vztahů), poněvadž neústavnost by podle některých právních expertů citovaných agenturou Reuters mohla spočívat v tom, že dekret zároveň dává ministerstvu pro vnitřní bezpečnost prostor k upřednostnění běženců prchajících před náboženskou perzekucí. A to je pro muslimy a dnešní neomarxistické elity něco naprosto nepřijatelného! Jinými slovy, do USA by se mohli začít dostávat ti, kteří si to skutečně zaslouží (křesťané a další nemuslimská populace).

Reakce západoevropských elit

Reakce „skleníkových“ elit ovládajících dnešní Evropu na sebe také nenechala dlouho čekat. Kancléřka Merkelová ihned vystřelila s prohlášením, že „........boj proti terorismu neospravedlňuje obecnou podezíravost vůči lidem z konkrétního prostředí nebo konkrétního vyznání,“.

Možná si paní kancléřka nevšimla, že teroristické atentáty a vraždy páchají v posledních letech vyjma Breivikových atentátů až na výjimky muslimští pachatelé, kteří se rekrutují z řad migrantů nebo potomků původních migrantů z muslimských zemí. A co spojuje tyto teroristické atentáty, kdy umírají naprosto nevinní lidé? Islám a jeho ideologie. Rovnítko s konkrétním prostředím a vyznáním tu je a to jednoznačně!

Další reakcí na dekrety prezidenta Trumpa jsou slova levicového starosty Berlína, který přirovnal Trumpův dekret o dokončení zdi k berlínské zdi z dob komunismu. Tady již demagogie opravdu nezná hranic, zatímco berlínská zeď sloužila k zadržení obyvatelstva prchajících Z totalitního systému, lidí toužících po svobodě a identifikujících se s základním hodnotovým systémem západní společnosti, zeď s Mexikem slouží k opačnému účelu, k zadržení nelegální migrace přinášející DO USA nebezpečnou kriminalitu (drogy, prostituce, výpalné). Srovnání s berlínskou zdí je ukázkou odporné manipulace s fakty, která je v současnosti tak typická pro neomarxistické politiky v západní Evropě.

Objektivita dnešního mainstreamu v hodnocení Donalda Trumpa

Podle několika prvních dnů ve funkci prezidenta je předčasné hodnotit nebo analyzovat Donalda Trumpa, i když levicově orientovaný mainstream tak činí od samého počátku, dokonce ještě než Donald Trump usedl do křesla v Bílém domě. Pomluvy, dehonestace jeho osoby, lži o spontánně vzniklých „mírových“ manifestací demonstrantů, ve skutečnosti pečlivě naplánovaných organizovaných levicově orientovanými aktivisty z neziskovek přisátých na státní penězovody nebo organizacích podporující práva kdejaké i uměle vzniklé menšiny jen ne práva těch, z jejichž daní tito novodobí vyžírkové žijí.

Shrňme si ale základní fakta, Donald Trump dává přednost bezpečnosti občanů před sebedestruktivním pojetím lidských práv zahrnující bezbřehou toleranci k ideologiím hlásajícím nenávist vůči současné euroatlantické civilizaci. A to samozřejmě dnešní mainstream neodpouští. Dogma bezbřehé tolerance a otevřených hranic budou levicové plátky neustále pomocí nejrůznějších „hodnověrných“ statistik a odborných studií dokazovat a snažit se torpédovat Trumpovu administrativu zpochybňováním účinnosti a dokazováním minimální funkčnosti.

Trump vs. záměrná pasivita EU

Zatímco Donald Trump ve funkci prezidenta provádí základní kroky k minimalizaci nebezpečí ze strany nelegální migrace způsobující nekontrolovatelnou kriminalitu (drogy, výpalné, prostituce, atd.) dostavěním plotu a zákazem vstupu části muslimů, západoevropské elity svou záměrnou nečinností ve své bruselské chaloupce „umísťují“ své spoluobčany na pomyslnou lopatu před otevřenými dvířky rozpálené hořící pece nelegální migrace.

Odporem k efektivním krokům, které by zastavily migraci jako je otáčení lodí migrantů zpátky k africkým břehům, zřízení hotspotů mimo EU, změnou legislativy, dál umožňují nepřerušený proud nelegální migrace z problematických zemí (jen za rok 2016 kolem 180.000 migrantů ze severní Afriky).

A všimněme si ještě jednoho pozoruhodného faktu, ve vztahu k nelegální migraci jsou dnešní západoevropské elity na jedné lodi s islámskými organizacemi usilujícími o příliv muslimů do Evropy. Dá se dokonce s nadsázkou tvrdit, že dnešní elity zajišťují budoucí trvalou islamizaci evropské společnosti svým odporem vůči zastavení migračních vln z převážně muslimských zemí!

Voliči v řadě evropských zemí si budou moci tento rok vybrat (jako minulý rok voliči ve Spojených státech) mezi idejemi falešné humanity obhajující destrukci evropské společnosti nebo rozumná řešení dávající alespoň minimální šanci na budoucí přežití původní evropské populace.

Jak se voliči rozhodnou, budeme vědět již koncem roku ...................

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/trump-zakaz-reakce-svet-0s5-/zahranicni.aspx?c=A170129_131625_zahranicni_abahttp://zpravy.idnes.cz/trump-prikaz-zastaveni-prijimani-uprchliku-fmr-/zahranicni.aspx?c=A170128_023104_zahranicni_bur http://zpravy.idnes.cz/trump-usa-prezident-migrace-syrie-zed-na-hranici-s-mexikem-pnq-/zahranicni.aspx?c=A170125_061222_zahranicni_och

Autor: Robert Troška | pondělí 30.1.2017 18:11 | karma článku: 47.09 | přečteno: 6929x

Další články blogera

Robert Troška

„Bílý fašista ztupil svou hlavou ostří mačety mírumilovného muslimského uprchlíka“

Tak zněl komentář jednoho z diskutujících k muslimskému útočníkovi v Německu, který zavraždil jednoho nevinného člověka a další stačil pobodat. Komentář ukazuje na zoufalou situaci při hodnocení objektivity dnešních médií.

30.7.2017 v 19:11 | Karma článku: 48.14 | Přečteno: 13695 | Diskuse

Robert Troška

Bruselské kvóty: EU startuje další fázi konečného řešení národnostní otázky států V4

Byro (komise) EU dala státům V4 měsíční ultimátum, aby začaly přebírat nelegální migranty z Itálie a Řecka. Pokud ne, vyhrožuje EU státům V4 žalobou a následně odebráním dotací. A jak reagovala „naše“ eurokomisařka Věra Jourová?

27.7.2017 v 21:05 | Karma článku: 44.44 | Přečteno: 3715 | Diskuse

Robert Troška

Prezident Macron, premiér Sobotka, zase pocit studu

Konkrétně z vystupování premiéra Sobotky – reprezentanta naší země při schůzce s prezidentem Macronem v Bruselu na setkání skupiny V4. Míra patolízalství ve vztahu k posledním vyjádřením prezidenta Macrona byla neuvěřitelná.

26.6.2017 v 19:14 | Karma článku: 43.02 | Přečteno: 2347 | Diskuse

Robert Troška

Britská velvyslankyně po atentátu na ČT24: S multikulti na věčné časy a nikdy jinak

Po nenávistném útoku muslimského fanatika v Londýně, při kterém zahynuli čtyři nevinní lidé, vystoupila na ČT24 britská velvyslankyně v ČR Jan Thompsonová. A divák se nestačil divit, co všechno z úst této dámy zaznělo.

26.3.2017 v 18:55 | Karma článku: 44.92 | Přečteno: 4209 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Jan Dvořák

Utáhne křehká Miroslava Němcová těžké váhy Babiše a Faltýnka?

Poslancům mandátového a imunitního výboru, jemuž předsedá obávaná Mirka Němcová, nestačí osmistránkové zdůvodnění policie k žádosti o vydání „čapařů“ Babiše a Faltýnka, a požadují od policie kompletní vyšetřovací spis.

18.8.2017 v 21:27 | Karma článku: 7.87 | Přečteno: 117 | Diskuse

Bohumír Šimek

Žijeme v divné době

Žijeme v postkomunistické době a postfaktické době. Pokusme se osvětlit, kam jsme to po Listopadu dospěli a co nás dnes tíží?

18.8.2017 v 21:02 | Karma článku: 6.63 | Přečteno: 161 | Diskuse

Luboš Zálom

EU nás vydává na milost islámským teroristům

Evropa se včera opět stala cílem islámského nepřátelství. A i tentokrát se mediální i politické elity snaží budit dojem, že i když se k útoku v Barceloně přihlásil Islámský stát, nemá terorismus s islámem nic společného.

18.8.2017 v 19:47 | Karma článku: 34.55 | Přečteno: 729 | Diskuse

Vít Šlechta

Podvod přímé demokracie

Již Alexis de Tocqueville v 19. století odhalil, že přímá demokracie v sobě obsahuje všechny neduhy nenáviděných despocií. A tak podobna královskému tyranu, představuje přímá demokracie ten nejhrubší způsob manipulace a totality.

18.8.2017 v 16:52 | Karma článku: 16.63 | Přečteno: 560 | Diskuse

Pavel Kamas

Ať si psi štěkají, my budeme jíst psí maso. Babiš & Zaorálek s.r.o.

Původně jsem chtěl použít okřídlené přísloví o nekousajícím a štěkajícím psovi. Mám na mysli politickou garnituru. Nejen tady na blogu štěkáme, ale i komentátoři a politologové. Jsme takoví psi, které stejně politici snědí.

18.8.2017 v 16:19 | Karma článku: 9.82 | Přečteno: 401 | Diskuse
Počet článků 62 Celková karma 45.20 Průměrná čtenost 2363

Obyčejný člověk živící se vlastní prací hledající objektivní pohled na události. Zájmy:historie,cestování,automobilismus,rekreačně sport. Zajímá se o aktuální dění doma i ve světě.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.