Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

EU zakazuje, naši občané protestují a vláda hraje divadlo

16. 03. 2017 17:16:48
Bruselské elity znovu prokázaly, že jejich dlouhodobým cílem není budování střední třídy svobodných občanů, ale vytvoření masy bezbranných občanů, které mohou snáze ovládat a diktovat jim své utopické vize multikulturalismu.

Brusel schválil prostřednictvím svých zákonodárců směrnici zakazující legálně držené poloautomatické zbraně podle počtu nábojů v zásobníku a střelné zbraně se skládací či teleskopickou pažbou. Nemá smysl rozebírat, zda je deset nábojů v dlouhé poloautomatické pušce dostatečný počet či nikoliv, hlavní dotaz musí směřovat k (ne)smyslu takto přijatého zákona resp. směrnice.

Eurokomisaři navrhující tuto směrnici a další západoevropské elity tímto zákazem legálně držených a zbraní dokazují, že jsou buď totálně odtrženi od reality a neví, kde si muslimští atentátníci (o které jde především ) opatřují zbraně, a legálně držené to rozhodně nejsou, což je v souvislosti s déle jak rok neustále trvajícím výjimečným stavem ve Francii a bezpečnostní situací v dalších západoevropských metropolích krajně nepravděpodobné anebo naopak moc dobře vědí, co činí a zvýšené riziko teroristických útoků využívají k omezení základních svobod občanů v rámci EU a jejich téměř totálnímu odzbrojení, aby se občané nemohli bránit případnému teroristickému útoku.

Trendy EU v omezování legálně držených zbraní - bude hůř

A nejenom teroristickému útoku, záměrem odzbrojení občanů je v kombinaci s dalšími navrhovanými zákony paralyzovat původní evropskou populaci prostřednictvím nejrůznějších zákazů, omezení a následně pod praporem bezbřehé tolerance a vynucené solidarity tuto populaci nechat vystavit teroru ze strany neadaptibilních kultur, které demokracii a sekulární formu zřízení nenávidí a budou se snažit ji demontovat, je jedno jestli za 5, 10 nebo 20 let, ale vývoj již dnes směřující k trvalé expanzi islámské kultury v západní Evropě dnes není možné zastavit, ať již vzhledem k vysoké míře porodnosti těchto neadatibilních kultur v kombinaci s politikou všeobjímající tolerance, která zakazuje logickou argumentaci a obranu vůči nenávistné islámské ideologii nebo odporem k účinným nástrojům jako je efektivní ochrana hranic (nikoliv tvorba cestovek pod firemní značkou FRONTEX).

Trend dnešních neomarxistů v Bruselu je tedy jednoznačný, mít zde bezbrannou populaci neschopnou se bránit invazi neadaptibilních hord z Blízkého východu či severní Afriky, v momentě, kdy se rozjede ve spolupráci s médii a „odborníky z neziskovek“ naplno pod záminkou „humanitární pomoci“ další vlna invaze těchto militantních především muslimských hord, které jsme zažili od podzimu 2015 do jara 2016.

Nová směrnice je tak dalším hřebíčkem do rakve snílkům o smysluplnosti užší integrace v rámci EU a potvrzením nutnosti vyvázat se z politických struktur EU, nutnosti důrazu na prosazování především národních zájmů v domácí i zahraniční politice.

EU svým zákazem/směrnicí prokázala, že pro české občany v současné době není zárukou bezpečnosti, což by se mělo projevit při tvorbě zahraniční politiky důrazem na prohlubování transatlantických struktur.

Chceme ČINY, zatím z vlády jen "divadélko pod věží"

Reakce českých vládních elit na sebe nedaly dlouho čekat, slyšíme o překvapení, o tom, že nesouhlasí, vláda je překvapena z vývoje událostí a hlavně je vše provázeno popisem událostí, které všichni velice dobře známe.

Mimochodem, vzpomínáte si, jak vládní hnutí ANO zablokovalo schválení ústavního zákona pod záminkou, že takovýto ústavní zákon není potřeba, protože (ústy europoslanců za ANO) si prý můžeme podmínky držení zbraní vyjednat při projednávání příslušného zákona (směrnice)? Jak toto „vyjednání“ dopadlo, víme všichni. Naše europoslance ani nepustili k pultíku, okamžitě schváleno a zdůvodněno v Bruselu našim „eurozachráncům“ s tím, že zákon již byl „předjednán“.

Takže občané již nepotřebují slova, řeči, popis, ale ČINY vládních politiků. Jestliže byli zvoleni, tak proto, aby HÁJILI naše občany z našich daní, ať již sedí ve vládě nebo v parlamentu.

A jsou jenom dvě možnosti, jak se nesmyslné EU směrnici bránit:

  1. Podat žalobu na tuto směrnici (podobně jako to udělalo Maďarsko nebo Slovensko v případě kvót)
  2. Schválit ústavní zákon práva na držení zbraně, který je nadřazený jakýmkoliv bruselským směrnicím

Oba kroky jsou nezbytnými k ochraně našich občanů před nejrůznějšími směrnicemi, harmonizacemi a „lidskoprávními pojistkami“ bruselských elit namířenými proti právu na aktivní obranu své rodiny a své země.

Parlament prostřednictvím zákonné iniciativy části poslanců může již dopředu předložit návrh na ústavní zákon práva na držení zbraně, nemusí čekat na vládu.

Prvotní impuls by správně měl vyjít z vlády, která ale ústy poslanců vládní ANO ústavní návrh zákona o právu na držení zbraně zamítla. Budeme vidět, zda vládní činitelé se konečně odhodlají k alespoň k minimu, co jim ukládá naše ústava, tj. bránit Českou republiku anebo zda podobně jako v minulosti při schválení více jak půlmiliardového programu uprchlíkům dají spíše přednost teplým židličkám ve Strakově akademii s vidinou dosažení vyhřívaného křesílka v Bruselu.

Zatím vše jednoznačně nasvědčuje druhé variantě se všemi důsledky z toho plynoucími a potvrzením postavení naší země coby občas hýkajícího, ale jinak poslušného příslušníka bruselského protektorátu.

Autor: Robert Troška | čtvrtek 16.3.2017 17:16 | karma článku: 34.41 | přečteno: 919x

Další články blogera

Robert Troška

Prezident Macron, premiér Sobotka, zase pocit studu

Konkrétně z vystupování premiéra Sobotky – reprezentanta naší země při schůzce s prezidentem Macronem v Bruselu na setkání skupiny V4. Míra patolízalství ve vztahu k posledním vyjádřením prezidenta Macrona byla neuvěřitelná.

26.6.2017 v 19:14 | Karma článku: 41.26 | Přečteno: 1616 | Diskuse

Robert Troška

Britská velvyslankyně po atentátu na ČT24: S multikulti na věčné časy a nikdy jinak

Po nenávistném útoku muslimského fanatika v Londýně, při kterém zahynuli čtyři nevinní lidé, vystoupila na ČT24 britská velvyslankyně v ČR Jan Thompsonová. A divák se nestačil divit, co všechno z úst této dámy zaznělo.

26.3.2017 v 18:55 | Karma článku: 44.53 | Přečteno: 3739 | Diskuse

Robert Troška

Další mrtví-tentokráte Londýn. Libanonizace západní Evropy v přímém přenosu

V západoevropských metropolích se začíná naplno rozjíždět proces libanonizace, kterého jsme se MY odporní, netolerantní xenofobové a čecháčkové (výraz nejmenovaného „vyspělého“ politika) od počátku migrační krize nejvíce obávali.

22.3.2017 v 21:16 | Karma článku: 40.73 | Přečteno: 1875 | Diskuse

Robert Troška

Mráz přichází z Berlína. Schulz kancléřem? Rozpad EU nevyhnutelný.

Martin Schulz, v neděli nově zvolený předseda německé sociální demokracie a zároveň fanatický zastánce multikulturalismu a otevřených hranic se možná po podzimních volbách v Německu stane kancléřem.

20.3.2017 v 18:44 | Karma článku: 41.32 | Přečteno: 1911 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Pavel Liprt

Komňa - vesnice roku 1592 nebo 2011?

Že se Jeníček narodil, to je jisté. Dokonce i na dni se všichni shodnou, byl to 28. březen 1592. Horší je to ale s místem narození Jana Amose Komenského. Nic určitě nezkazím, když uvedu, že se tak stalo na jihovýchodní Moravě.

27.6.2017 v 15:06 | Karma článku: 9.89 | Přečteno: 203 | Diskuse

František Filip Dvořák

Sugesce k ovládání společnosti

Od nepaměti tento mechanismus využívaly kulty a církve všeho druhu. A proč to dělají? Inu - myslí to s námi dobře. Dokonce tak dobře, že nás ochrání před tím, abychom se namáhali myslet sami.

27.6.2017 v 12:58 | Karma článku: 19.03 | Přečteno: 416 | Diskuse

Jaroslav Čejka

O miliardáři, kterému ukradli křeslo

Wolkrova "Pohádka o milionáři, který ukradl slunce" už dávno není in. Zná ji jen málokdo. Podobně jako jejího autora. Dnes jsou v kurzu jiné příběhy. Například ten o miliardáři, kterému ukradli křeslo. To ministerské, samozřejmě.

27.6.2017 v 12:27 | Karma článku: 18.56 | Přečteno: 716 |

Josef Hejna

Sedlina

Každý občan má svůj rozum, každý může posoudit papalášské praktiky Pražského hradu sám. Jenom přemýšlím, jaké výročí mává na Ovčáčka. Tomu by to na Hradě moc slušelo.

27.6.2017 v 12:00 | Karma článku: 16.20 | Přečteno: 257 | Diskuse

Eva Zwemmer Tauerová

Multikulti polévka

Občas se po cestě z fitka domů stavuji tady u nás v haagském ghettu v takovém kebab-shoarma bufetu. Chodník a výlohu mají sice podělanou od holubů a ani vevnitř to není nic moc, ale maso dělají výborné.

27.6.2017 v 9:33 | Karma článku: 26.30 | Přečteno: 1882 | Diskuse
Počet článků 60 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2122

Obyčejný člověk živící se vlastní prací hledající objektivní pohled na události. Zájmy:historie,cestování,automobilismus,rekreačně sport. Zajímá se o aktuální dění doma i ve světě.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.