Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Další mrtví-tentokráte Londýn. Libanonizace západní Evropy v přímém přenosu

22. 03. 2017 21:16:05
V západoevropských metropolích se začíná naplno rozjíždět proces libanonizace, kterého jsme se MY odporní, netolerantní xenofobové a čecháčkové (výraz nejmenovaného „vyspělého“ politika) od počátku migrační krize nejvíce obávali.

Západoevropské metropole začínají být životu nebezpečné, na ulicích jednou se sekyrkou, podruhé s nožem tančí jedinci jednoho nejmenovaného „mírumilovného“ náboženství a nevinní lidé (škoda, že ne politické elity zaklínající se mantrou bezbřehé tolerance, které tento stav zapříčinili) toto „multikulturní soužití“ odnášejí těžkými zraněními, nezřídka i smrtí. V Londýně se obyvatelé dočkali „smrtonosného mixu“ spočívající nejprve v najíždění autem do nevinných lidí a posléze útokem nožem.

Po sobotním nezdařeném atentátu na pařížském letišti následuje ve středu Londýn, a zase budeme určitě slyšet o tichém, hodném „Britovi s cizokrajným jménem“, co vycházel velice dobře se sousedy, zdravil, přecházel jen na zelenou, a zase jen úplnou náhodou se rozhodl důrazným způsobem připomenout svou nadřazenou islámskou kulturu, která bere násilí jako přirozenou součást své existence. I když v tuto chvíli ještě nebyla ze strany policie potvrzena identifikace pachatele, atentát splňuje všechny atributy útoků předchozích muslimských násilníků v Evropě.

Proč se v Evropě toleruje nenávistná ideologie?

Samotná událost je politováníhodná a smutná, ale to nejhorší je naprostá absence zdravého rozumu, která se projevuje u celé řady západoevropských elit ve vztahu k muslimské populaci a její plejádě atentátů a vražd za poslední tři desetiletí. Jestliže Korán hlásá nadřazenost a výjimečnost nad všemi lidmi a ostatními náboženstvími, dokonce zavazuje své aktivní stoupence nenávidět a vraždit nevěřící (ateisty, křesťany, židy a ostatní), pak se rozumně uvažující člověk musí ptát, co zde islámská ideologie vůbec dělá? V Evropě postavené na liberálních (sekulárních) základech, které vyrostly z křesťanské víry?

Jak je možné, že evropské země se svými elitami a stovkami nejrůznějších humanitně zaměřených univerzit a vysokých škol zahrnujících obory sociálních věd, gender studies a další již dávno nebyly schopni takovouto nebezpečnou ideologii rozpoznat?

Asi právě proto, že se na výše uvedených univerzitách pokřivují a následně zcela opačně interpretují nebezpečí, která ze samotného islámu vycházejí. Nedivme se, že potom slyšíme z úst těchto „odborníků“ o „psychicky narušených“ jedincích, že pravou příčinou nalézají v požívání alkoholu a drog, ale tu pravou příčinu, tu nám ve většině případů „zapomenou“ sdělit. A tou je, ať se nám to líbí nebo ne, prostě samotná existence islámu v dnešní západní Evropě. PROČ? Inu je to mnohem pohodlnější než řešit samotný kořen problému, elity nechtějí vzít na sebe odpovědnost za nepopulární silová řešení.

A nezapomínejme na další důvod. A tím je přiznání, že západoevropské elity o tom jednom mírumilovném náboženství a o jeho „toleranci“ vůči ostatním nemuslimské populaci záměrně celá desetiletí lhali. O tom, že byl v rámci multikulturalistické ideologie vytvořen promyšlený a důmyslný aparát přes „erudované odborníky“ na islám (možná trefnější přívlastek je prolhané), kterým se podařilo velkou část populace tak zblbnout, že je pro ně islám náboženstvím míru.

Vynikající rozbor „mírumilovnosti“ islámského náboženství shrnuje ve 20 minutovém rozhovoru americký universitní profesor a spisovatel Bill Warner:

Jen doufám, že zase po útoku nevystoupí v médiích „odborníci“, kteří nás budou přesvědčovat o tom, že v Británii při silničních nehodách stále ještě zahyne výrazně více než při útocích islámských fanatiků! Taková psychicky nenormální individua neprodleně k Chocholouškovi a na hodně dlouhou dobu!

A co bude následovat? Již zase ta pokrytecká prohlášení o tom, že nesmíme být jako oni?Již zase svíčičky a pomalované šátečky Je suis London?

Jenže tady se nejedná o ojedinělou akci ze strany muslimské populace, jde o proces, který v Evropě (západní) bude mít nezvratné následky, jejichž počátky již vidíme dnes ve Francii při více jak rok trvajícím výjimečném stavu, kdy si společnost s tímto megaproblémem neví rady! A nevinní lidé umírají dál!

Situace s muslimskou populací v Británii je velice podrobně zdokumentována v blogu kolegy Libora Popovského pod názvem Islamizace Británie v roce 2016. „Realistická budoucnost Británie je islámská.“ (shodou okolností vyšel předevčírem)

Závěrem je třeba se ptát, zda i v České republice, která je zatím v klidu, se necháme „ukolébat“ libozvučně znějícími monology našich vládních politiků, kteří se neustále bijí v prsa, že nebudou plnit bruselské kvóty, ale realita je poněkud jiná, již v minulém roce schválili více jak půlmiliardový projekt na integraci přistěhovalců s největší pravděpodobností z muslimských zemí.

A kdo si myslí, že Brusel již nechal spát povinné kvóty na přerozdělení muslimských migrantů, ten se hrubě mýlí, Evropská komise, „bruselská vláda“ ústy svého eurokomisaře pro migraci Dimitrise Avramopulose vyhrožuje, že má "nástroje, prostředky a moc" přesvědčit všechny členské státy, aby přijímaly z Řecka a Itálie „uprchlíky“, konkrétně požaduje 6.000 měsíčně.

K soudruhu Avramopulosovi mám jen jeden vzkaz:

„Co jste si svou fanatickou multikulturalistickou politikou nechráněných hranic navařili, to si taky milí bruselští soudruzi v tom svém Eurosojuzu snězte a netahejte to sem k nám!“

Pozn. autora článku: 36 hodin po atentátu britské úřady zveřejnili totožnost atentátníka: Khalid Masood, 52-letý muslim, podle sousedů tichý, nenápadný ...............

Autor: Robert Troška | středa 22.3.2017 21:16 | karma článku: 40.89 | přečteno: 1913x

Další články blogera

Robert Troška

Fáze islamizace společnosti a co mají společného Rohingyové (Barma), Arméni a kvóty z EU?

A přidáme-li Merkelové „Wir schaffen das“ v Německu, Kosovo a Nigérii, začíná se nám vynořovat různý stupeň vývoje postupné islamizace společnosti v závislosti na procentuálním zastoupení muslimů v původní populaci.

10.9.2017 v 13:20 | Karma článku: 25.90 | Přečteno: 453 | Diskuse

Robert Troška

„Bílý fašista ztupil svou hlavou ostří mačety mírumilovného muslimského uprchlíka“

Tak zněl komentář jednoho z diskutujících k muslimskému útočníkovi v Německu, který zavraždil jednoho nevinného člověka a další stačil pobodat. Komentář ukazuje na zoufalou situaci při hodnocení objektivity dnešních médií.

30.7.2017 v 19:11 | Karma článku: 48.15 | Přečteno: 13809 | Diskuse

Robert Troška

Bruselské kvóty: EU startuje další fázi konečného řešení národnostní otázky států V4

Byro (komise) EU dala státům V4 měsíční ultimátum, aby začaly přebírat nelegální migranty z Itálie a Řecka. Pokud ne, vyhrožuje EU státům V4 žalobou a následně odebráním dotací. A jak reagovala „naše“ eurokomisařka Věra Jourová?

27.7.2017 v 21:05 | Karma článku: 44.46 | Přečteno: 3762 | Diskuse

Robert Troška

Prezident Macron, premiér Sobotka, zase pocit studu

Konkrétně z vystupování premiéra Sobotky – reprezentanta naší země při schůzce s prezidentem Macronem v Bruselu na setkání skupiny V4. Míra patolízalství ve vztahu k posledním vyjádřením prezidenta Macrona byla neuvěřitelná.

26.6.2017 v 19:14 | Karma článku: 43.07 | Přečteno: 2375 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Radek Maleč

Šokující zpověď bezohledného řidiče.

Kámo, jak se ti líbí, když tě na silnici někdo vytlačí, nějak ohrozí nebo omezí? Každý mě někdy potkal, bezohledného řidiče :)

23.9.2017 v 10:28 | Karma článku: 4.76 | Přečteno: 378 | Diskuse

Peter Szendy

7 pilířů pseudohumanismu - část první

Ano..7 pilířů pseudohumanismu – takto se měl článek jmenovat a o nich měl článek pojednávat...(ještě mám zadat alespoň 6 znaků, abych splnil podmínky perexu, ale méně, než kolik jich má následující věta, no to je skvělé)

22.9.2017 v 19:20 | Karma článku: 26.06 | Přečteno: 573 |

Jan Ziegler

Odboráři lidem škodí a moc

Řekl bych dokonce, že ještě víc než alkohol a cigarety. Oni sice tvrdí, že hájí zájmy zaměstnanců, ale svými skutky dělají opak. Jestliže brání snižovaní odvodů za pracovníky, brání i zvyšování platů.

22.9.2017 v 19:16 | Karma článku: 21.76 | Přečteno: 524 | Diskuse

Jiří Turner

Teroristi v Čechách nekřičí: „Allahu akbar!“ Řvou: „Uber!“

Tak už je to i u nás! Jedni vyhrožují blokádou Prahy a likvidací konkurence a druzí chtěli vyhodit do vzduchu vojenský vlak. Ti první našli inspiraci v 90. letech u mafiánů od Thorgesu a ti druzí se asi zhlídli v Bakuninovi.

22.9.2017 v 19:06 | Karma článku: 19.11 | Přečteno: 953 | Diskuse

Karel Trčálek

Jak to, že soud osvobodil anarchisty obžalované z útoku na vlak?

Anarchisté byli ovšem obžalováni toliko z přípravy útoku, ne útoku samotného. Ale taková manipulace s fakty už k práci našeho blogera používajícího falešnou identitu (stejně jako policejní a jiní agenti), už tak nějak patří

22.9.2017 v 18:21 | Karma článku: 10.33 | Přečteno: 475 | Diskuse
Počet článků 63 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2340

Obyčejný člověk živící se vlastní prací hledající objektivní pohled na události. Zájmy:historie,cestování,automobilismus,rekreačně sport. Zajímá se o aktuální dění doma i ve světě.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.