Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Další mrtví-tentokráte Londýn. Libanonizace západní Evropy v přímém přenosu

22. 03. 2017 21:16:05
V západoevropských metropolích se začíná naplno rozjíždět proces libanonizace, kterého jsme se MY odporní, netolerantní xenofobové a čecháčkové (výraz nejmenovaného „vyspělého“ politika) od počátku migrační krize nejvíce obávali.

Západoevropské metropole začínají být životu nebezpečné, na ulicích jednou se sekyrkou, podruhé s nožem tančí jedinci jednoho nejmenovaného „mírumilovného“ náboženství a nevinní lidé (škoda, že ne politické elity zaklínající se mantrou bezbřehé tolerance, které tento stav zapříčinili) toto „multikulturní soužití“ odnášejí těžkými zraněními, nezřídka i smrtí. V Londýně se obyvatelé dočkali „smrtonosného mixu“ spočívající nejprve v najíždění autem do nevinných lidí a posléze útokem nožem.

Po sobotním nezdařeném atentátu na pařížském letišti následuje ve středu Londýn, a zase budeme určitě slyšet o tichém, hodném „Britovi s cizokrajným jménem“, co vycházel velice dobře se sousedy, zdravil, přecházel jen na zelenou, a zase jen úplnou náhodou se rozhodl důrazným způsobem připomenout svou nadřazenou islámskou kulturu, která bere násilí jako přirozenou součást své existence. I když v tuto chvíli ještě nebyla ze strany policie potvrzena identifikace pachatele, atentát splňuje všechny atributy útoků předchozích muslimských násilníků v Evropě.

Proč se v Evropě toleruje nenávistná ideologie?

Samotná událost je politováníhodná a smutná, ale to nejhorší je naprostá absence zdravého rozumu, která se projevuje u celé řady západoevropských elit ve vztahu k muslimské populaci a její plejádě atentátů a vražd za poslední tři desetiletí. Jestliže Korán hlásá nadřazenost a výjimečnost nad všemi lidmi a ostatními náboženstvími, dokonce zavazuje své aktivní stoupence nenávidět a vraždit nevěřící (ateisty, křesťany, židy a ostatní), pak se rozumně uvažující člověk musí ptát, co zde islámská ideologie vůbec dělá? V Evropě postavené na liberálních (sekulárních) základech, které vyrostly z křesťanské víry?

Jak je možné, že evropské země se svými elitami a stovkami nejrůznějších humanitně zaměřených univerzit a vysokých škol zahrnujících obory sociálních věd, gender studies a další již dávno nebyly schopni takovouto nebezpečnou ideologii rozpoznat?

Asi právě proto, že se na výše uvedených univerzitách pokřivují a následně zcela opačně interpretují nebezpečí, která ze samotného islámu vycházejí. Nedivme se, že potom slyšíme z úst těchto „odborníků“ o „psychicky narušených“ jedincích, že pravou příčinou nalézají v požívání alkoholu a drog, ale tu pravou příčinu, tu nám ve většině případů „zapomenou“ sdělit. A tou je, ať se nám to líbí nebo ne, prostě samotná existence islámu v dnešní západní Evropě. PROČ? Inu je to mnohem pohodlnější než řešit samotný kořen problému, elity nechtějí vzít na sebe odpovědnost za nepopulární silová řešení.

A nezapomínejme na další důvod. A tím je přiznání, že západoevropské elity o tom jednom mírumilovném náboženství a o jeho „toleranci“ vůči ostatním nemuslimské populaci záměrně celá desetiletí lhali. O tom, že byl v rámci multikulturalistické ideologie vytvořen promyšlený a důmyslný aparát přes „erudované odborníky“ na islám (možná trefnější přívlastek je prolhané), kterým se podařilo velkou část populace tak zblbnout, že je pro ně islám náboženstvím míru.

Vynikající rozbor „mírumilovnosti“ islámského náboženství shrnuje ve 20 minutovém rozhovoru americký universitní profesor a spisovatel Bill Warner:

Jen doufám, že zase po útoku nevystoupí v médiích „odborníci“, kteří nás budou přesvědčovat o tom, že v Británii při silničních nehodách stále ještě zahyne výrazně více než při útocích islámských fanatiků! Taková psychicky nenormální individua neprodleně k Chocholouškovi a na hodně dlouhou dobu!

A co bude následovat? Již zase ta pokrytecká prohlášení o tom, že nesmíme být jako oni?Již zase svíčičky a pomalované šátečky Je suis London?

Jenže tady se nejedná o ojedinělou akci ze strany muslimské populace, jde o proces, který v Evropě (západní) bude mít nezvratné následky, jejichž počátky již vidíme dnes ve Francii při více jak rok trvajícím výjimečném stavu, kdy si společnost s tímto megaproblémem neví rady! A nevinní lidé umírají dál!

Situace s muslimskou populací v Británii je velice podrobně zdokumentována v blogu kolegy Libora Popovského pod názvem Islamizace Británie v roce 2016. „Realistická budoucnost Británie je islámská.“ (shodou okolností vyšel předevčírem)

Závěrem je třeba se ptát, zda i v České republice, která je zatím v klidu, se necháme „ukolébat“ libozvučně znějícími monology našich vládních politiků, kteří se neustále bijí v prsa, že nebudou plnit bruselské kvóty, ale realita je poněkud jiná, již v minulém roce schválili více jak půlmiliardový projekt na integraci přistěhovalců s největší pravděpodobností z muslimských zemí.

A kdo si myslí, že Brusel již nechal spát povinné kvóty na přerozdělení muslimských migrantů, ten se hrubě mýlí, Evropská komise, „bruselská vláda“ ústy svého eurokomisaře pro migraci Dimitrise Avramopulose vyhrožuje, že má "nástroje, prostředky a moc" přesvědčit všechny členské státy, aby přijímaly z Řecka a Itálie „uprchlíky“, konkrétně požaduje 6.000 měsíčně.

K soudruhu Avramopulosovi mám jen jeden vzkaz:

„Co jste si svou fanatickou multikulturalistickou politikou nechráněných hranic navařili, to si taky milí bruselští soudruzi v tom svém Eurosojuzu snězte a netahejte to sem k nám!“

Pozn. autora článku: 36 hodin po atentátu britské úřady zveřejnili totožnost atentátníka: Khalid Masood, 52-letý muslim, podle sousedů tichý, nenápadný ...............

Autor: Robert Troška | středa 22.3.2017 21:16 | karma článku: 40.82 | přečteno: 1880x

Další články blogera

Robert Troška

Prezident Macron, premiér Sobotka, zase pocit studu

Konkrétně z vystupování premiéra Sobotky – reprezentanta naší země při schůzce s prezidentem Macronem v Bruselu na setkání skupiny V4. Míra patolízalství ve vztahu k posledním vyjádřením prezidenta Macrona byla neuvěřitelná.

26.6.2017 v 19:14 | Karma článku: 41.82 | Přečteno: 1768 | Diskuse

Robert Troška

Britská velvyslankyně po atentátu na ČT24: S multikulti na věčné časy a nikdy jinak

Po nenávistném útoku muslimského fanatika v Londýně, při kterém zahynuli čtyři nevinní lidé, vystoupila na ČT24 britská velvyslankyně v ČR Jan Thompsonová. A divák se nestačil divit, co všechno z úst této dámy zaznělo.

26.3.2017 v 18:55 | Karma článku: 44.55 | Přečteno: 3757 | Diskuse

Robert Troška

Mráz přichází z Berlína. Schulz kancléřem? Rozpad EU nevyhnutelný.

Martin Schulz, v neděli nově zvolený předseda německé sociální demokracie a zároveň fanatický zastánce multikulturalismu a otevřených hranic se možná po podzimních volbách v Německu stane kancléřem.

20.3.2017 v 18:44 | Karma článku: 41.32 | Přečteno: 1918 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Přemysl Kosejk

Jaroslav Kubera: Sociální systém? Výhoda pro politiky

V rozhovoru, který vznikal 10. července v Teplicích, se senátor, teplický primátor a krajský zastupitel Jaroslav Kubera rozhovořil o sportu, domácí politické scéně i problémech Evropské unie.

22.7.2017 v 12:30 | Karma článku: 20.33 | Přečteno: 688 | Diskuse

Tomáš Vyoral

Redaktorka provokuje na Mácháči v burkinách. Zamachruje taky bikinami u Saúdů?

Redaktorka chtěla poukázat na xenofobii Čechů. Snažila se sebevíc, leč zůstalo jen u jejích hloupě sebestředných stesků, které si protiřečí i s jí natočeným videem. Dovolím si rovněž pochybovat, že by si pamatovala desítku citací.

22.7.2017 v 10:11 | Karma článku: 40.37 | Přečteno: 1717 | Diskuse

Tomáš Břicháček

Chesterton neuvěřitelně aktuální

Výběr z citátů konzervativního myslitele Gilberta Keitha Chestertona (1874-1936), které znějí 81 let po jeho smrti neskutečně aktuálně.

22.7.2017 v 8:00 | Karma článku: 13.59 | Přečteno: 231 | Diskuse

Vladimír Havránek

Čeští vojáci v Pobaltí?...samo že ano, ruský medvěd nezná hranic!

Jen zírám, kolik se tu vyrojilo bojovníků proti naší účasti v Pobaltí. Pokud by ruský medvěd zpozoroval, že nějaká hranice se kterou sousedí je méně chráněná, učiní obrovskou nenávist proti jeho občanům a území zaberou!

21.7.2017 v 21:48 | Karma článku: 25.46 | Přečteno: 984 | Diskuse

Petr Bajnar

Příběh „neúspěšného" vysokoškoláka

Žijeme v době, kdy zejména vzdělanější části populace vládne „kult úspěchu“. Knihkupectví jsou plná knih obsahujících rady, jak dosáhnout v životě a kariéře co nejvyšší postavení.

21.7.2017 v 17:48 | Karma článku: 29.95 | Přečteno: 2138 | Diskuse
Počet článků 60 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2128

Obyčejný člověk živící se vlastní prací hledající objektivní pohled na události. Zájmy:historie,cestování,automobilismus,rekreačně sport. Zajímá se o aktuální dění doma i ve světě.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.