Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Britská velvyslankyně po atentátu na ČT24: S multikulti na věčné časy a nikdy jinak

26. 03. 2017 18:55:45
Po nenávistném útoku muslimského fanatika v Londýně, při kterém zahynuli čtyři nevinní lidé, vystoupila na ČT24 britská velvyslankyně v ČR Jan Thompsonová. A divák se nestačil divit, co všechno z úst této dámy zaznělo.

Ze strany paní velvyslankyně byly slyšet jen prázdné fráze (jak přes kopírák) typu „nenecháme zastrašit“ nebo „útok na hodnoty jako je demokracie nebo lidská práva“ a další, na které jsme už ze strany těchto mainstreamových politiků zvyklí, takže je jedno, zda se útok stane v Paříži, Berlíně nebo Londýně, slovník těchto elit je všude po západní Evropě stejný.

Nejsmutnější na celém rozhovoru nebyly prázdné fráze vycházející z úst paní velvyslankyně, ale zcela záměrná absence pojmenování příčiny útoku v Londýně, a tím pádem i náznak jakéhokoliv řešení tohoto problému do budoucna.

Za celou dobu tohoto zhruba patnáctiminutového rozhovoru nezaznělo z úst paní velvyslankyně muslim, islám, islámský, nebo jak jsme si již zvykli u části korektních médií používanější termín džihádistický.

A nejen to, paní velvyslankyně neustále opakovala mantru o nutnosti „otevřené společnosti“, o tom, že si ji „nesmíme nechat vzít“. Humorná byla její odpověď na otázku, proč k atentátům dochází v západních společnostech, kdy jsme se dozvěděli, že neustále zkoumají, co může být důvodem „radikalizace“ útočníků, osamělost???, neúspěšná integrace, vyloučení ze společnosti, jinými slovy paní velvyslankyně podprahově sděluje: Jedině většinová společnost je odpovědná za atentát, když ne úplně, tak alespoň částečně!

Neúspěšná integrace??? Zase znovu, většinová společnost někde udělala chybu, tam je třeba hledat příčinu pozdějšího útoku, nikoli v samotném útočníkovi, resp. ideologii, která tyto muslimské fanatiky ovládá!!!

Takže nikoliv pojmenovat a následně řešit problém s muslimskou populací, ale naopak útok zevšeobecnit, záměrně ho označit jako ojedinělý a ne zapadající přesně do ucelené dlouhé skládačky útoků muslimských atentátníků a že jich je dnes již nepočítaně, pokud bychom zahrnuli i ty nepovedené.

Jen v té souvislosti musí každého rozumně uvažujícího občana napadnout, kolik lidí bude muset ještě zbytečně zemřít nebo být těžce zraněno po útoku dalšího „teroristy“, jehož motiv se bude zase sáhodlouze vyšetřovat a analyzovat, aby se nakonec pozůstalým obětem těchto útoků suše konstatovalo, že šlo o duševně vyšinutého jedince jednajícího v pomatení smyslů.

Nutno dodat, že i pan redaktor ČT pan Dolanský si dával ten správný pozor na terminologii a i z jeho úst směrem k paní velvyslankyni byly slyšet jen ty správně korektně položené otázky bez výše uvedených přívlastků.

Další perličkou paní velvyslankyně byl názor na legálně držené zbraně, kdy odpověděla, že mohou být v rukou občanů nebezpečné.

Pozoruhodnou manipulaci ve vztahu k termínu migrace paní velvyslankyně předvedla při odpovědi na otázku, zda je migrace nebezpečím, kdy záměrně směšuje migraci pracovitých lidí ze zemí střední a východní Evropy s migrací neadaptibilních jedinců z muslimských zemí a zemí subsaharské Afriky.

Na rozhovoru je důležitý ještě jeden podstatný moment, pokud dnešní elity se rozhodly budovat mutikulturalistickou , používejme ze slovníku paní velvyslankyně otevřenou společnost bez ohledu na kolosální důsledky, které tento zaslepený fanatismus může přinést, jestliže tyto elity dnes odmítají a do budoucna budou odmítat prokazatelná fakta, která dnes máme k dispozici a která hovoří jasně o nekompatibilitě muslimské a většinové populace, pak důsledkem bude stále se zvětšující teror na stále se zmenšující se nemuslimské populaci ze strany narůstající muslimské populace, což se již dnes v celé řadě západoevropských států děje, jen ve Velké Británii je dnes nejčastější jméno Mohamed a 25% nově narozené populace tvoří muslimové.

Velkým protikladem oproti vystoupení britské velvyslankyně byla slova izraelského bezpečnostního experta Davida Bohbota, který nejen , že vyslovil podporu pro držení legálně držených zbraní, které mohou v některých případech vést i k záchraně nevinných lidí (dojezd "zásahovky" vždy trvá 10-15 minut a za tu dobu může atentátník jednat), ale bezpečnostní expert z Izraele šel ještě dál, kdy doporučil model vyvlastňování majetku rodinným příslušníkům dotyčného atentátníka, což může v některých případech fungovat jako moment k odrazení dotyčného džihádisty. Bylo vidět, že i pro korektně vychovaného redaktora ČT byla tato odpověď překvapením.

Pokud bychom se ještě mohli vrátit k samotné paní velvyslankyni a dalším odtrženým elitám v Evropě a v té souvislosti parafrázovat slavný výrok Winstona Churchilla, britského premiéra za 2. světové války „Ještě nikdy v historii Británie většina lidí nevděčila za záchranu tak malé hrstce lidí“, což byla pochvala letcům stíhaček různých národností (včetně tehdejších Čechoslováků), kteří v bitvě o Británii v roce 1940 dokázali zdolat přesilu tehdejší německé luftwafe, dnes by Winston Churchill nejspíš musel prohlásit:

„Ještě nikdy v historii Británie tak malé množství fanatických multikulti zaslepenců nedokázalo zlikvidovat bezpečnost tak velkého množství obyčejných lidí .“

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/217411000370323/video/532419

Autor: Robert Troška | neděle 26.3.2017 18:55 | karma článku: 44.92 | přečteno: 4223x

Další články blogera

Robert Troška

Fáze islamizace společnosti a co mají společného Rohingyové (Barma), Arméni a kvóty z EU?

A přidáme-li Merkelové „Wir schaffen das“ v Německu, Kosovo a Nigérii, začíná se nám vynořovat různý stupeň vývoje postupné islamizace společnosti v závislosti na procentuálním zastoupení muslimů v původní populaci.

10.9.2017 v 13:20 | Karma článku: 25.90 | Přečteno: 453 | Diskuse

Robert Troška

„Bílý fašista ztupil svou hlavou ostří mačety mírumilovného muslimského uprchlíka“

Tak zněl komentář jednoho z diskutujících k muslimskému útočníkovi v Německu, který zavraždil jednoho nevinného člověka a další stačil pobodat. Komentář ukazuje na zoufalou situaci při hodnocení objektivity dnešních médií.

30.7.2017 v 19:11 | Karma článku: 48.15 | Přečteno: 13809 | Diskuse

Robert Troška

Bruselské kvóty: EU startuje další fázi konečného řešení národnostní otázky států V4

Byro (komise) EU dala státům V4 měsíční ultimátum, aby začaly přebírat nelegální migranty z Itálie a Řecka. Pokud ne, vyhrožuje EU státům V4 žalobou a následně odebráním dotací. A jak reagovala „naše“ eurokomisařka Věra Jourová?

27.7.2017 v 21:05 | Karma článku: 44.46 | Přečteno: 3762 | Diskuse

Robert Troška

Prezident Macron, premiér Sobotka, zase pocit studu

Konkrétně z vystupování premiéra Sobotky – reprezentanta naší země při schůzce s prezidentem Macronem v Bruselu na setkání skupiny V4. Míra patolízalství ve vztahu k posledním vyjádřením prezidenta Macrona byla neuvěřitelná.

26.6.2017 v 19:14 | Karma článku: 43.07 | Přečteno: 2375 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Radek Maleč

Šokující zpověď bezohledného řidiče.

Kámo, jak se ti líbí, když tě na silnici někdo vytlačí, nějak ohrozí nebo omezí? Každý mě někdy potkal, bezohledného řidiče :)

23.9.2017 v 10:28 | Karma článku: 4.76 | Přečteno: 378 | Diskuse

Peter Szendy

7 pilířů pseudohumanismu - část první

Ano..7 pilířů pseudohumanismu – takto se měl článek jmenovat a o nich měl článek pojednávat...(ještě mám zadat alespoň 6 znaků, abych splnil podmínky perexu, ale méně, než kolik jich má následující věta, no to je skvělé)

22.9.2017 v 19:20 | Karma článku: 26.06 | Přečteno: 573 |

Jan Ziegler

Odboráři lidem škodí a moc

Řekl bych dokonce, že ještě víc než alkohol a cigarety. Oni sice tvrdí, že hájí zájmy zaměstnanců, ale svými skutky dělají opak. Jestliže brání snižovaní odvodů za pracovníky, brání i zvyšování platů.

22.9.2017 v 19:16 | Karma článku: 21.76 | Přečteno: 524 | Diskuse

Jiří Turner

Teroristi v Čechách nekřičí: „Allahu akbar!“ Řvou: „Uber!“

Tak už je to i u nás! Jedni vyhrožují blokádou Prahy a likvidací konkurence a druzí chtěli vyhodit do vzduchu vojenský vlak. Ti první našli inspiraci v 90. letech u mafiánů od Thorgesu a ti druzí se asi zhlídli v Bakuninovi.

22.9.2017 v 19:06 | Karma článku: 19.11 | Přečteno: 953 | Diskuse

Karel Trčálek

Jak to, že soud osvobodil anarchisty obžalované z útoku na vlak?

Anarchisté byli ovšem obžalováni toliko z přípravy útoku, ne útoku samotného. Ale taková manipulace s fakty už k práci našeho blogera používajícího falešnou identitu (stejně jako policejní a jiní agenti), už tak nějak patří

22.9.2017 v 18:21 | Karma článku: 10.33 | Přečteno: 475 | Diskuse
Počet článků 63 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2340

Obyčejný člověk živící se vlastní prací hledající objektivní pohled na události. Zájmy:historie,cestování,automobilismus,rekreačně sport. Zajímá se o aktuální dění doma i ve světě.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.