Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Je to marný, je to marný

25. 11. 2016 16:50:34
Pokud si zapnete zpravodajství ČT nebo čtete jakékoliv tiskové zprávy z mainstreamu, dozvídáte se vše, jen ne úplnou pravdu. Slyšíme o populistech, xenofobech, radikální pravici (možná do budoucna přibude i „radikální zadnice").

Z „veřejnoprávních ampliónů“ slyšíme, že populisté nenabízejí žádná konkrétní řešení, když si ale prostudujeme stanoviska většiny těchto „populistů“, zjišťujeme, že tito lidé ve velké většině pojmenovávají události kolem nás pravdivě a věcně a že jejich zjednodušená řešení jsou také často jediná možná. Že by média začala hodnotit podle obsahu a nikoliv jen podle sluníčkářských šablon a trapného škatulkování? Nikoliv média musí ty hloupé voliče vychovávat a když ne vychovávat, alespoň upozornit. Prostě

Je to marný, je to marný

Pokud maďarský premiér Orbán pojmenovává problémy kompatibility islámu a západní demokracie resp. jeho neslučitelnosti s naší kulturou, je označen za pravicového populistu.Pokud to samé ve svém programu říká bavorská CSU v rámci svého přelomového manifestu o politickém islámu, tak je vše v pořádku.

Pokud maďarský premiér Orbán navrhuje zřízení táborů mimo EU (1) je nehumánní a nelida, ale pokud to samé s několikaměsíčním zpožděním navrhují „vyspělí“ ministři rakouské vlády v čele s premiérem a dokonce i německý spolkový ministr vnitra de Maziére (2), jedná se o „hledání řešení“ migrační krize. Že by se média omluvila za urážky Orbánovi? No to ani náhodou. Co dodat?

Je to marný, je to marný

Ale jsou tu i další témata související s probíhající migrací jako je například problém s vylidňováním bělošské populace v některých západoevropských městech a jejich nahrazováním „novou“ převážně muslimskou populací a v důsledku toho nahrazováním původní kultury islámskými zvyky, přesněji postupným vznikem no-go zón. A reakce médií? Obava, že ubývá tolerance!!!

Co na to říci?

Je to marný, je to marný

A kdo dnes v médiích má ten správný a „nezávislý názor“? Přece ty vhodně vybrané neziskovky a ti správní lidskoprávní aktivisté, o jejichž „nezávislosti“ můžeme od počátku jen pochybovat vzhledem k finančním zdrojům, ze kterých jsou placeni. Pokud jsou pravdivé níže uvedené údaje:

Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU) 46 786 527,- Kč

Sdružení pro integraci a migraci (SIMI) 30 079 876,- Kč

Poradna pro integraci (PPI) 22 973 418,- Kč

InBáze 10 565 144,- Kč

Multikulturní centrum Praha (MKC Praha) 23 611 803,- Kč

Člověk v tísni, o. p. s. 249 628 650,- Kč

Sdružení občanů zabývajících se emigranty (SOZE) 7 016 246,- Kč

META, o.p.s. - Sdružení pro příležitosti mladých migrantů 21 042 731,- Kč

Centrum pro integraci cizinců, z.s. (CIC) 25 969 612,- Kč

Evropská kontaktní skupina o.s. (EKS) 31 227 714,- Kč

Slovo 21, z.s. 25 148 073,- Kč

Poradna pro občanství, občanská a lidská práva 50 547 441,- Kč

pak nezbývá než dodat

Je to marný, je to marný

Právě od těchto „aktivistů“ a vyspělých politiků“ se neustále dozvídáme, že příčina nelegální migrace spočívá v netolerantním jednání naší (rozuměj zaostalé) společnosti a nedostatku solidarity. A v prvních měsících migrační krize jsme z médií slyšeli, že hlavní příčina eskalující migrační krize spočívá v odmítnutí povinných kvót pro migranty, nikoliv v selhání bezpečnostních struktur na úrovni EU. A ploty přece nejsou řešením. Je třeba se otevřít, nejlépe dokořán. Prostě

Je to marný, je to marný

A nezapomínejme na nedotknutelnou mantru jménem integrační programy, což v případě pologramotných muslimských kulturně neadaptibilních kultur je pravděpodobnost úspěchu jako asi výhra ve Sportce. Jinými slovy se nás neustále média snaží tím správně kultivovaným způsobem přesvědčit, že je možné naroubovat meruňku na smrk, to jen „hloupá“ většinová populace tyto geniálně vymyšlené integrační programy ještě nepochopila, a hlavně je třeba tyto integrační programy platit z daní těch, kteří ty hodnoty vytváří! Byznys je přeci byznys.Co na to říci?

Je to marný, je to marný

A co více než půlmiliardová investice na integraci budoucích uprchlíků, kterou schválila vláda premiéra Sobotky? Média se neptají, buďme přece korektní, k migrantům, menšinám, aktivistům, jen ne k občanům.Prostě

Je to marný, je to marný

A co osobní svoboda jednotlivce, kterou se tato média neustále zastřešují? Je až fascinující jakým způsobem v západní Evropě i u nás dochází k odkrojování osobní svobody jednotlivce známou salámovou metodou. Tu z důvodu nutnosti tolerance, tu z důvodu „ochrany menšin“, tu z důvodu souladu s unijní legislativou, tu z důvodu nutnosti respektování genderových pravidel. A pak si jednoho dne uvědomujeme, že jediné co nám zbývá, jsou povinnosti a hlavně platit a platit. A pokud se ozveme, jediným výsledkem je konstatování

Je to marný, je to marný

JENŽE

Vzhledem k tomu, že cesta ke svobodě, kterou náš národ zažil naplno za první republiky a v 90.letech 20. století, byla v minulosti vykoupena vězněním, mučením a dokonce i krví statečných lidí, kteří byli popraveni nebo zastřeleni ve vězeních nebo dokonce ubiti k smrti v koncentračních táborech a to proto, že se tito lidé dokázali statečně postavit jak komunistické tak nacistické totalitě, tak bychom si tyto umučené oběti vždycky měli připomínat a to hlavně dnes, kdy se nás novodobí lidskoprávní inkvizitoři snaží umlčet a nastolit novou „neomarxistickou diktaturu sametových obojků“, která sice není tak brutální jako ty dvě předešlé, ale je v mnoha ohledech mnohem rafinovanější a propracovanější, poněvadž se dokáže schovat a zároveň překrucovat původní význam hodnot jako jsou lidská práva, tolerance a solidarita s cílem vymazat původní evropskou kulturu a nahradit ji kulturou bezbřehého liberalismu a násilného multikulturalismu.

Proto je třeba si zodpovědět otázku, co pro zachování naší svobody jsme schopni udělat, a uvědomit si, že máme povinnost odkaz těchto statečných předků dál předávat a v případě nutnosti za něj i bojovat, prostě MY ZA NAŠI SVOBODU MUSÍME BOJOVAT DÁL A NESMÍME TO VZDÁT!

Autor: Robert Troška | pátek 25.11.2016 16:50 | karma článku: 41.92 | přečteno: 1739x

Další články blogera

Robert Troška

Vítězové a poražení voleb 2017

Podíváme-li se na volební výsledky 2017 s devíti politickými stranami ve sněmovně, vidíme na jedné straně vítěze, supervítěze a na straně druhé poražené a jasně poražené. Volební výsledek je rozhodně velkým překvapením.

21.10.2017 v 22:01 | Karma článku: 25.33 | Přečteno: 1329 | Diskuse

Robert Troška

Svobodní a KDU-ČSL proti zastavení přijímání muslimů, ANO a Piráti podpora homosexualismu

Zajímavé výsledky odpovědí na otázky kladené jednotlivým politickým stranám si může každý nerozhodnutý volič (a nejenom on) zkontrolovat ve volební kalkulačce 2017.

16.10.2017 v 14:51 | Karma článku: 28.55 | Přečteno: 2102 | Diskuse

Robert Troška

Rozhodnutí EU: Zákaz bránit nelegální migraci!

Vcelku bez povšimnutí hlavních médií proběhla jen na některých serverech nenápadná zpráva o zákazu „vyhoštění osob“ na vnější hranici EU ze strany Evropského soudu pro lidská práva (ESLP) ve Štrasburku.

10.10.2017 v 19:06 | Karma článku: 41.55 | Přečteno: 2275 | Diskuse

Robert Troška

Hrdina moderní doby

Nevím jak vám, ale mně osobně se zdá, že poslední dobou se nám v seriálové i filmové produkci hlavně romantického ražení objevuje stále ten samý synteticky vymodelovaný do zelena obarvený hrdina.

8.10.2017 v 13:59 | Karma článku: 15.67 | Přečteno: 401 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Sylva Heidlerová

Život na jehlách aneb kdo mi jednou jehlu navleče?

Moje životní ponaučení: ženám pod padesát prodáš jehly leda v obuvi. Ty na jehlách žijí. Ženy po padesátce je hledají v kupce sena, ty s nimi šijí.

24.10.2017 v 11:36 | Karma článku: 12.98 | Přečteno: 214 | Diskuse

Aleš Vavřinec

Cesta pravdy - jdete na ní i vy?

Seděl jsem nad klávesnicí a byl jsem v pasti. V mentální pasti. Měl jsem strach. Ten text byl skvělej, byl plnej mě. Bez příkras a keců. Jenže to bylo právě ono...

24.10.2017 v 9:12 | Karma článku: 5.10 | Přečteno: 108 | Diskuse

Hatem Berrezouga

Všichni máme máslo na hlavě, ale zřejmě kvůli muslimům ho zdražili

Především bych se chtěl znovu omluvit svým bratrům mezi křesťany a Židy za to, že jsem účelově citoval Biblické verše vyjadřující násilí či podřízenost žen.

24.10.2017 v 8:52 | Karma článku: 12.74 | Přečteno: 325 |

Ervín Dostálek

Dočkají se významní obvinění do té doby, než půjdou do důchodu, konečného verdiktu soudu?

Soudci to nemají lehké - co vše musí prostudovat a vzít v potaz, aby jejich verdikt byl jasný a spravedlivý. A co těch případů mají a těch stran dokumentů, že. Ale je to jejich džob a měli by s ním být hotovi, co nejdříve, ne?

24.10.2017 v 8:41 | Karma článku: 10.85 | Přečteno: 175 | Diskuse

Lubomír Stejskal

Celebrity na blogu: Liv a Elle

Na temnoucím nebi VIP, když slunce splyne s horizontem Středozemního moře, září nad Svatou zemí hvězda nad jiné úchvatná. Jmenuje se Bar Reafaeli.

24.10.2017 v 8:00 | Karma článku: 5.39 | Přečteno: 108 | Diskuse
Počet článků 67 Celková karma 25.15 Průměrná čtenost 2306

Obyčejný člověk živící se vlastní prací hledající objektivní pohled na události. Zájmy:historie,cestování,automobilismus,rekreačně sport. Zajímá se o aktuální dění doma i ve světě.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.