Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Britská velvyslankyně po atentátu na ČT24: S multikulti na věčné časy a nikdy jinak

26. 03. 2017 18:55:45
Po nenávistném útoku muslimského fanatika v Londýně, při kterém zahynuli čtyři nevinní lidé, vystoupila na ČT24 britská velvyslankyně v ČR Jan Thompsonová. A divák se nestačil divit, co všechno z úst této dámy zaznělo.

Ze strany paní velvyslankyně byly slyšet jen prázdné fráze (jak přes kopírák) typu „nenecháme zastrašit“ nebo „útok na hodnoty jako je demokracie nebo lidská práva“ a další, na které jsme už ze strany těchto mainstreamových politiků zvyklí, takže je jedno, zda se útok stane v Paříži, Berlíně nebo Londýně, slovník těchto elit je všude po západní Evropě stejný.

Nejsmutnější na celém rozhovoru nebyly prázdné fráze vycházející z úst paní velvyslankyně, ale zcela záměrná absence pojmenování příčiny útoku v Londýně, a tím pádem i náznak jakéhokoliv řešení tohoto problému do budoucna.

Za celou dobu tohoto zhruba patnáctiminutového rozhovoru nezaznělo z úst paní velvyslankyně muslim, islám, islámský, nebo jak jsme si již zvykli u části korektních médií používanější termín džihádistický.

A nejen to, paní velvyslankyně neustále opakovala mantru o nutnosti „otevřené společnosti“, o tom, že si ji „nesmíme nechat vzít“. Humorná byla její odpověď na otázku, proč k atentátům dochází v západních společnostech, kdy jsme se dozvěděli, že neustále zkoumají, co může být důvodem „radikalizace“ útočníků, osamělost???, neúspěšná integrace, vyloučení ze společnosti, jinými slovy paní velvyslankyně podprahově sděluje: Jedině většinová společnost je odpovědná za atentát, když ne úplně, tak alespoň částečně!

Neúspěšná integrace??? Zase znovu, většinová společnost někde udělala chybu, tam je třeba hledat příčinu pozdějšího útoku, nikoli v samotném útočníkovi, resp. ideologii, která tyto muslimské fanatiky ovládá!!!

Takže nikoliv pojmenovat a následně řešit problém s muslimskou populací, ale naopak útok zevšeobecnit, záměrně ho označit jako ojedinělý a ne zapadající přesně do ucelené dlouhé skládačky útoků muslimských atentátníků a že jich je dnes již nepočítaně, pokud bychom zahrnuli i ty nepovedené.

Jen v té souvislosti musí každého rozumně uvažujícího občana napadnout, kolik lidí bude muset ještě zbytečně zemřít nebo být těžce zraněno po útoku dalšího „teroristy“, jehož motiv se bude zase sáhodlouze vyšetřovat a analyzovat, aby se nakonec pozůstalým obětem těchto útoků suše konstatovalo, že šlo o duševně vyšinutého jedince jednajícího v pomatení smyslů.

Nutno dodat, že i pan redaktor ČT pan Dolanský si dával ten správný pozor na terminologii a i z jeho úst směrem k paní velvyslankyni byly slyšet jen ty správně korektně položené otázky bez výše uvedených přívlastků.

Další perličkou paní velvyslankyně byl názor na legálně držené zbraně, kdy odpověděla, že mohou být v rukou občanů nebezpečné.

Pozoruhodnou manipulaci ve vztahu k termínu migrace paní velvyslankyně předvedla při odpovědi na otázku, zda je migrace nebezpečím, kdy záměrně směšuje migraci pracovitých lidí ze zemí střední a východní Evropy s migrací neadaptibilních jedinců z muslimských zemí a zemí subsaharské Afriky.

Na rozhovoru je důležitý ještě jeden podstatný moment, pokud dnešní elity se rozhodly budovat mutikulturalistickou , používejme ze slovníku paní velvyslankyně otevřenou společnost bez ohledu na kolosální důsledky, které tento zaslepený fanatismus může přinést, jestliže tyto elity dnes odmítají a do budoucna budou odmítat prokazatelná fakta, která dnes máme k dispozici a která hovoří jasně o nekompatibilitě muslimské a většinové populace, pak důsledkem bude stále se zvětšující teror na stále se zmenšující se nemuslimské populaci ze strany narůstající muslimské populace, což se již dnes v celé řadě západoevropských států děje, jen ve Velké Británii je dnes nejčastější jméno Mohamed a 25% nově narozené populace tvoří muslimové.

Velkým protikladem oproti vystoupení britské velvyslankyně byla slova izraelského bezpečnostního experta Davida Bohbota, který nejen , že vyslovil podporu pro držení legálně držených zbraní, které mohou v některých případech vést i k záchraně nevinných lidí (dojezd "zásahovky" vždy trvá 10-15 minut a za tu dobu může atentátník jednat), ale bezpečnostní expert z Izraele šel ještě dál, kdy doporučil model vyvlastňování majetku rodinným příslušníkům dotyčného atentátníka, což může v některých případech fungovat jako moment k odrazení dotyčného džihádisty. Bylo vidět, že i pro korektně vychovaného redaktora ČT byla tato odpověď překvapením.

Pokud bychom se ještě mohli vrátit k samotné paní velvyslankyni a dalším odtrženým elitám v Evropě a v té souvislosti parafrázovat slavný výrok Winstona Churchilla, britského premiéra za 2. světové války „Ještě nikdy v historii Británie většina lidí nevděčila za záchranu tak malé hrstce lidí“, což byla pochvala letcům stíhaček různých národností (včetně tehdejších Čechoslováků), kteří v bitvě o Británii v roce 1940 dokázali zdolat přesilu tehdejší německé luftwafe, dnes by Winston Churchill nejspíš musel prohlásit:

„Ještě nikdy v historii Británie tak malé množství fanatických multikulti zaslepenců nedokázalo zlikvidovat bezpečnost tak velkého množství obyčejných lidí .“

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/217411000370323/video/532419

Autor: Robert Troška | neděle 26.3.2017 18:55 | karma článku: 44.93 | přečteno: 4244x

Další články blogera

Robert Troška

Uprchlíci jsou odvlékáni do otroctví, kde musí pracovat!

Tak to je opravdová hrůza. Od nejmenovaného, čtenáři "oblíbeného redaktora" jsme se dozvěděli šokující zprávu: Uprchlíci, kteří si zaplatili vysněný život na sociálních dávkách v západní Evropě prý čeká šok: Musí pracovat!!!

19.11.2017 v 16:49 | Karma článku: 43.25 | Přečteno: 2631 | Diskuse

Robert Troška

Polsko na čele obrody Evropy. Pochod ve znamení "Rodina, láska k vlasti, víra v Boha"

Poláci se ve své historii vždy dokázali postavit jakékoliv zvůli nebo nesvobodě, ať již se jednalo o nacistickou nebo komunistickou totalitu a je tomu i v současnosti, kdy se polská veřejnost staví na odpor bruselské byrokracii.

14.11.2017 v 18:23 | Karma článku: 38.27 | Přečteno: 1361 | Diskuse

Robert Troška

Nástup genderových zvráceností: Chlubit se pedofilií je dnes v kursu

Již nestačí propagace homosexuality, transsexuality, boj za adopci dětí homosexuálními páry, pokud dnes chcete být pořádně in, budete se chlubit, že jste čistokrevný pedofil! Nevěříte? Je tomu bohužel tak.

5.11.2017 v 20:03 | Karma článku: 38.22 | Přečteno: 1994 | Diskuse

Robert Troška

Vítězové a poražení voleb 2017

Podíváme-li se na volební výsledky 2017 s devíti politickými stranami ve sněmovně, vidíme na jedné straně vítěze, supervítěze a na straně druhé poražené a jasně poražené. Volební výsledek je rozhodně velkým překvapením.

21.10.2017 v 22:01 | Karma článku: 26.60 | Přečteno: 1430 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Richard Siemko

Proč Bůh nezasahuje

Následující úvahy jsem napsal pro ty z lidí, kteří jsou hluboce zasaženi zlem ve světě a nechápou, jak můžou někteří jiní lidé věřit v Boha, který je podle jejich slov vševědoucí a přesto nezasahuje.

24.11.2017 v 11:05 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 67 | Diskuse

Petr Pánek

Střet civilizací začíná v ložnici.

Jedna blogerka , která s jistotou dovede rozpoutat diskusi zde nadhodila téma "Mateřství jako služba bohu". Budiž i když tomu nerozumím.

24.11.2017 v 10:01 | Karma článku: 7.97 | Přečteno: 397 | Diskuse

Jan Tichý

Prezident volky nevolky (čti folky nefolky)

Vyhraje kandidát lidu (německy das Volk) nebo nelidu (resp. nadlidu = zákonodárců)? V posledních volbách prezidenta měli téměř všichni kandidáti podporu sobě blízké politické strany. Letos naopak téměř nikdo.

24.11.2017 v 8:54 | Karma článku: 4.81 | Přečteno: 117 |

Kateřina Valachová

Sociální rozměr státu, o to zde kráčí

Nedávno jsem přála hodně štěstí a brzké uzdravení paní Darině Nešporové, učitelce mateřské školy z Olomoucka. Zachránila tři děti, které odstrčila z cesty automobilu – sama přitom utrpěla vážná zranění.

24.11.2017 v 8:01 | Karma článku: 5.05 | Přečteno: 226 | Diskuse

Pavel Chalupský

Na dne víc dávat, než brát.

Říká vám to něco? Správně. Zpívá o tom jeden zpěvák. A nejen o tom, ale i na lusknutí prstů se začít hned smát a přes zkroucená záda být součástí stáda. Že by sonda do naší společnosti?

24.11.2017 v 7:57 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 51 | Diskuse
Počet článků 70 Celková karma 31.10 Průměrná čtenost 2308

Obyčejný člověk živící se vlastní prací hledající objektivní pohled na události. Zájmy:historie,cestování,automobilismus,rekreačně sport. Zajímá se o aktuální dění doma i ve světě.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.